Krvácení po cvičení v těhotenství

Anonymní
13.12.19 19:53

Krvaceni po cviceni v tehu

Ahojky, prosim vas, ted akorat jsem prisla ze spinningu, jsem 26+2 a sla jsem na wc a vyslo ze me par kapek krve,, kdyz jsem se utrela tak lehce zase krev. Mam pockat nebo pelášit na pohotovost? Zdůrazňuji, ze nejedu bomby, spis lehce bez zateze.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

211
13.12.19 19:59

Pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 20:03

Jeee, ze ses to ty co chtela cvicit těhotná i s antibiotikama a všechny nás přesvědčovala ze je to určitě ok? :D jinak já bych se teda vůbec neptala a jela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 20:19

No.. hele ha teda taky cvila v tehu ale spinining v 26? 8o
Snad to nic nebude pohotovost a fofrem.

Ted jsem docetla ze nejedes zadne bomby..tak to bude ok. Jen myslim ue je jsou vhodnější zpusoby cviceni.

Příspěvek upraven 13.12.19 v 20:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1167
13.12.19 20:20

Pohotovost. A necvic, prosimtě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1798
13.12.19 20:40

No raději na pohotovost.
@ludmilaadamkova @mamina89 co je špatného na cvičení v těhotenství? Spining je podle mě v pohodě (není zátěž na klouby, nehrozí úraz) když se upraví posed tak aby to bylo pohodlné a píše že jezdí na pohodu. Za mě lepší než sedět celé těhotenství na zadku. I těhotné by se měli udržovat v kondici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 20:44

Tak uz tu jsem a nevim co se mnou bude, neco mi dali na bricho nejaky pasy a pak se mam domluvit s Dr jestli tu zustat nebo ne… Ja samozrejme chci domu. Nekrvacim proudem, spise vice spinim alespon podle sestricky, tak doufam ze bude vse ok.

• Nahlásit
  • Citovat
160
13.12.19 20:44

Okamžitě bych jela rovnou z tělocvičny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 20:49
@Lucka1111 píše:
No raději na pohotovost.
@ludmilaadamkova @mamina89 co je špatného na cvičení v těhotenství? Spining je podle mě v pohodě (není zátěž na klouby, nehrozí úraz) když se upraví posed tak aby to bylo pohodlné a píše že jezdí na pohodu. Za mě lepší než sedět celé těhotenství na zadku. I těhotné by se měli udržovat v kondici.

Tal si precti jeste jednou muj prispevek mas dojem ze kdyz pisu ze jsem sama v tehotenstvi cvicila ze si myslim e mas cele tehotenstvi nic nedelat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8673
13.12.19 20:54
@Anonymní píše:
Tak uz tu jsem a nevim co se mnou bude, neco mi dali na bricho nejaky pasy a pak se mam domluvit s Dr jestli tu zustat nebo ne… Ja samozrejme chci domu. Nekrvacim proudem, spise vice spinim alespon podle sestricky, tak doufam ze bude vse ok.

Jasně to jsou ozvy kontrolují jestli je děloha klidná atd.. uvidíš co řekne doktor pokud že tam máš zůstat tak zůstaň…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 20:56
@Anonymní píše:
Tak uz tu jsem a nevim co se mnou bude, neco mi dali na bricho nejaky pasy a pak se mam domluvit s Dr jestli tu zustat nebo ne… Ja samozrejme chci domu. Nekrvacim proudem, spise vice spinim alespon podle sestricky, tak doufam ze bude vse ok.

Bude to dobry uvidis co bude dal.. nemusi to ani souviset s tim cvicenim.. muze tam byt hematom praskla zilka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 22:02

Tak holky, ono se ukazalo, ze to neni z pochvy ale z konečníku, ja si připadala jak blazen, kdyz jsem jim rikala, ze to urcite je z pochvy, pac i kdyz jsem si tam „zajela“ papirem tak krev byla.. Doktorka byla nastesti v pohode. Ale v zivote by me nenapadlo, ze to muze bejt hemoroid.. No chteli si me tam nechat, ja to odmitla, uvidim do zitra a kdyztak holt pojedu zas no :nevim: hlavne me uklidnilo, ze to neni zevnitr.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama