Krvácení po divokém milování

22.3.20 00:58

Krvácení po divokém milování

Zdravím slečny, děvčata a maminky, mám na Vás otázku - stalo se Vám někdy, že jste krváceli do „divočejším“ milováním? Mám to jak na potvoru pravidelně. Se svým přítelem jsem už nějaký pátek a oba si často potrpíme na divoký milování. Nikdy v tom nebyl žádný velký problém. Jen poslední dobou po takovém milování krvácím 8o není to nic hrozného, během ani po styku necítím žádnou bolest, jen mírný tlak jakoby na vaječník (přítel je slušně vybaven - nic extra velkého ale ani ne malého) a pokaždé je potom dost nesvůj a stará se jestli mi nějak neublížil, přičemž já nemohu říct ani půl slova, protože jsem žádné nepohodlí necítila :nevim: na gyndě jsem byla nedávno a tak vše taky v pořádku, tak nevím, kde je ten zakopaný pes. Jak to řešit? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.3.20 01:51

@Sanderas kamaradka takhle taky s manzelem obcas divocila, na gynde vse ok, jednou zacala krvacet fakt dost, tak jela na pohotovost a bylo z toho krvaceni z mocove soustavy, antb asi mesic a na divocinu mohli zapomenout

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.20 06:15

Lehké krvácení mám po sexu často. Manžel je trochu vybavenější a mám ráda trochu divočejší sex a bolest… :)

• Nahlásit
  • Citovat
118
23.3.20 15:24
@Sanderas píše:
Zdravím slečny, děvčata a maminky, mám na Vás otázku - stalo se Vám někdy, že jste krváceli do „divočejším“ milováním? Mám to jak na potvoru pravidelně. Se svým přítelem jsem už nějaký pátek a oba si často potrpíme na divoký milování. Nikdy v tom nebyl žádný velký problém. Jen poslední dobou po takovém milování krvácím 8o není to nic hrozného, během ani po styku necítím žádnou bolest, jen mírný tlak jakoby na vaječník (přítel je slušně vybaven - nic extra velkého ale ani ne malého) a pokaždé je potom dost nesvůj a stará se jestli mi nějak neublížil, přičemž já nemohu říct ani půl slova, protože jsem žádné nepohodlí necítila :nevim: na gyndě jsem byla nedávno a tak vše taky v pořádku, tak nevím, kde je ten zakopaný pes. Jak to řešit? :?

No vy jste mi teda divočáci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
23.3.20 15:26
@Sanderas píše:
Zdravím slečny, děvčata a maminky, mám na Vás otázku - stalo se Vám někdy, že jste krváceli do „divočejším“ milováním? Mám to jak na potvoru pravidelně. Se svým přítelem jsem už nějaký pátek a oba si často potrpíme na divoký milování. Nikdy v tom nebyl žádný velký problém. Jen poslední dobou po takovém milování krvácím 8o není to nic hrozného, během ani po styku necítím žádnou bolest, jen mírný tlak jakoby na vaječník (přítel je slušně vybaven - nic extra velkého ale ani ne malého) a pokaždé je potom dost nesvůj a stará se jestli mi nějak neublížil, přičemž já nemohu říct ani půl slova, protože jsem žádné nepohodlí necítila :nevim: na gyndě jsem byla nedávno a tak vše taky v pořádku, tak nevím, kde je ten zakopaný pes. Jak to řešit? :?
No vy jste mi teda divočáci :lol:
@Anonymní píše:
@Sanderas kamaradka takhle taky s manzelem obcas divocila, na gynde vse ok, jednou zacala krvacet fakt dost, tak jela na pohotovost a bylo z toho krvaceni z mocove soustavy, antb asi mesic a na divocinu mohli zapomenout

Ten musel mít torpédo teda :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
24.3.20 18:47
@Anonymní píše:
Lehké krvácení mám po sexu často. Manžel je trochu vybavenější a mám ráda trochu divočejší sex a bolest… :)

Nejspíš lepší oddíl :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama