Krvácení po gynekologii

Anonymní
13.5.21 12:37

krvácení po gynekologii

Dobrý den, byla jsem před dvěma dny na preventivní prohlídce na gynekologii. Dělali mi klasicky stěry z čípku a ultrazvuk. Po příchodu domů mě začalo bolet v podbřišku jako při menstruaci a začala jsem krvácet. Do gynekologické prohlídky jsem neměla žádný problém :,(
Dnes je to třetí den po prohlídce a stále mě břicho bolí a krvácím. Někdo nějaké zkušenosti?

Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1231
13.5.21 12:38

A nemáš klasickou menstruaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 12:42

@Oliverka28

nemám, jsem v půlce platíčka HA

• Citovat
  • Nahlásit
1231
13.5.21 12:53
@Anonymní píše:
@Oliverka28nemám, jsem v půlce platíčka HA
@Anonymní píše:
@Oliverka28nemám, jsem v půlce platíčka HA

Tak v to případě nechápu, že nejdea znovu na gyndu když Tě třetí den bolí břicho a krvácíš, nebo tam aspoň zavolej a zeptej se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5216
13.5.21 12:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, byla jsem před dvěma dny na preventivní prohlídce na gynekologii. Dělali mi klasicky stěry z čípku a ultrazvuk. Po příchodu domů mě začalo bolet v podbřišku jako při menstruaci a začala jsem krvácet. Do gynekologické prohlídky jsem neměla žádný problém :,(
Dnes je to třetí den po prohlídce a stále mě břicho bolí a krvácím. Někdo nějaké zkušenosti?Děkuji :)

Chodim casto na stery cipku, tak po steru trochu krvacim ano, ale urcite ne 3 dny..to mas spis z neceho jineho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 12:54
@Oliverka28 píše:
Tak v to případě nechápu, že nejdea znovu na gyndu když Tě třetí den bolí břicho a krvácíš, nebo tam aspoň zavolej a zeptej se.

Doktorka je tam jen pondělky, jinak bych samozřejmě volala…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 13:04

Špiním 2 až 3 dny po každém stěru a břicho mě bolí taky. dle dr. normální :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
423
13.5.21 13:08
@Anonymní píše:
Doktorka je tam jen pondělky, jinak bych samozřejmě volala…

Tak si zavolej na pohotovost. A upřímně bych nebyla u lékařky ktera je k dispozici jen 1× v týdnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat