Krvácení po masturbaci - škrábnutí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 20:43

Krvácení po masturbaci - škrábnutí?

Zdravím,
dnes jsem měla s přítelem sex, který byl úplně v pořádku, vysprchovala jsem se a po chvíli mě chtěl uspokojit rukou, necítila jsem nic nepříjemného, ale najednou byla podemnou louzicka krve. Vysprchovala jsem se, ale krev ještě stále trochu teče. Mohl mě třeba škrábnout? Nikdy se mi to nestalo. Menstruace mi skočila v neděli, s tím spojené to asi není, že?
Trochu to pálilo, ale teď už to skoro necítím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
587
5.1.22 21:22
@Anonymní píše:
Zdravím,
dnes jsem měla s přítelem sex, který byl úplně v pořádku, vysprchovala jsem se a po chvíli mě chtěl uspokojit rukou, necítila jsem nic nepříjemného, ale najednou byla podemnou louzicka krve. Vysprchovala jsem se, ale krev ještě stále trochu teče. Mohl mě třeba škrábnout? Nikdy se mi to nestalo. Menstruace mi skočila v neděli, s tím spojené to asi není, že?

tak záleží, jaká ta krev byla, buď ještě nějaký špinění po menses, nebo tě prostě omylem škrábnul nehtem. Pokud to krvácení netrvá dlouho a nemáš u toho bolesti, neřešila bych, takovýhle nehody se zvlášť u „divočejších“ hrátek prostě stávaj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 21:23
@Anonymní píše:
Zdravím,

Pohotovost to jistě vyřeší. Nebo si zavolej rychlou. To bude ještě lepší.

• Citovat
  • Nahlásit
9336
5.1.22 21:44

Ehm masturbace je sebeuspokojovani, nebo se pletu?
A jo, mohl Te skrabnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
5.1.22 22:22

No nejspíš vás škrábnul. A loužička krve možná vypadá děsivě, ale ve skutečnosti je to krev smíchaná se sekretem, takže ono tam krve jako takové nebude moc. Pokud vás nic nebolí a krvácení přejde, tak bych to nechala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.1.22 22:28
@Proseccová píše:
tak záleží, jaká ta krev byla, buď ještě nějaký špinění po menses, nebo tě prostě omylem škrábnul nehtem. Pokud to krvácení netrvá dlouho a nemáš u toho bolesti, neřešila bych, takovýhle nehody se zvlášť u „divočejších“ hrátek prostě stávaj :nevim:

Krev byla klasická, ne ta tmavá jako u spineni. Ani to nijak divoké prave, ze nebylo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
5.1.22 22:33

@Batmanova Tak to tě asi škrábnul, ono fakt stačí delší nehet a je to hned. Plus ta „loužička“ určitě nebyla čistá krev, ale jak už tady @DeeDee.518 psala, krev smíšená se sekretem (nebo ejakulátem nebo obojí).
Pokud nemáš bolesti nebo jiné potíže, brala bych to prostě jako nehodu a příště partnerovi zkontrolovala délku nehtů na rukou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 14:07

Stále

Stále mám na toaletním papíru trosku krve, je to spíše růžově zbarvené. Je to normální? Když se mi to přihodilo včera v 7 večer :zed: :zed: Žádné pálení nebo tak necítím

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat