Krvácení po milování v 6. tt

Anonymní
25.4.10 09:15

krvácení po milování v 6. tt

Ahoj holky,
moc jsem Vás chtěla poprosit o radu. Jsem cca v 6 tt a včera jsme se s přítelem milovala a hned po tom jsem začala slabounce krvácet…červená krev. ráno už jen takovéto špinění. Myslíte, že je to něco vážnýho? máme vynechat raději sex úplně a hlavně mám jít hned v pondělí k doktorce.
Omlouvám se za tohle téma, ale fakt mám strach.
Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12300
25.4.10 09:22

Určitě si k doktorce zajdi a to co nejdřív. Nemusí to nic být jako třeba prasklá žilka nebo překrvený čípek…ale jistota je jistota. Pokud se krvácí jasnou červenou krví tak neodkladně k doktorovi.
Já osobně bych sex na chvilku vynechala. On ti ho doktor stejně asi zakáže. Já jsem několikrát špinila během prvních týdnů obou těhu takže jsme radši nic nepokoušeli a mudra mi to stejně zakázala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.10 09:34

Petrucho, dík já určitě zítra půjdu k doktorce, ale mám strašnej strach

• Nahlásit
  • Citovat
739
25.4.10 10:23

Ahoj, jestli krvácení ustalo, tak to bude všechno určitě OK. Jde o to, že máš teď vevnitř všechno překrvené a žilka ti může prasknout docela často.
Ale rozhodně bych se zítra zašla ukázat mudře a sex bych na chvíli také vynechala, ale uvidíš co ti k tomu řekne mudra.
Držím palce a určitě bude vše jak má být :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.10 10:24

AHOJ,
JÁ TAKY PRVNÍ TÝDNY PO SEXU SLABOULINCE KRVÁCELA ČI ŠPINILA..DOKTOR MĚ PROHLÉDL A NIC VÁŽNÉHO NENAŠEL, TOHLE SE PRÝ STÁVÁ.. SEXÍK NÁM NEZAKÁZAL,ALE PAK JSEM SE SEJNĚ BÁLA..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13355
25.4.10 11:02

buď v klidu. jestli je to uklidnilo, tak to bude určitě jenom prasklá žilka a vše bude OK. pro klid duše bych v pondělí k doktorovi zaběhla, ať je vše pod kontrolou. radši jít 5× zbytečně, než neco podcenit ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.10 11:52

holky myslela jsem že už je to O.K. ale zase jsem začala :-( je pravda, že jsem trochu uklízela, ale nějak extra jsem to nepřeháněla… Asi se zblázním já o to nechci přijít :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
agy
15459
25.4.10 12:02

Anonymní,já ze začátku taky po sexíku krvácela a pak párkrát špinila.Gynekoložka mi řekla,že je to tím,jak je překrvený čípek a při styku se jakoby podráždil,takže pokud je to jasná čirá krev(jako když se třeba řízneš) nemusíš se vůbec bát! :kytka: špinění je pak vlastně už trošku zachlá krev,která odchází.Jestli jsi teď začala zase krvácet,tak bych asi zajela na pohotovost,prohlídnou Tě a třeba nasadí utrogestan :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
25.4.10 12:56

Ahoj, to co jsi popsala, je podle me v tehotenstvi caste, vse je vic prokrvene a cipek nebo sliznice mohou zacit po sexu slabe krvacet, pozdeji uz jenom spinit. To, ze jsi zacala krvacet znova znamena, ze se mas na ten uklid vyprdnout a dat si klid. K doktorovi urcite zaskoc, ale neboj se, se vsi pravdepodobnosti to neni nic vazneho. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.10 14:54

holky moc děkuju za rady a podporu, po obědě jsem se natáhla a zejtra běžím k Dr. Snad to bude O.K.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama