Krvácení po nevstřebání antikoncepce

70
31.5.17 07:08

Krvaceni po nevstřebání antikoncepce

Ahoj holky..beru po porodu prášky a v prvním týdnu plata jsem dostala střevní potíže trvali asi 3 dny, předpokládám, že tim se mi antina nevstřebala a já proto krvácim..uz to trvá asi týden a futr krvácením a nevypadá, že by to ustávalo. Nevíte jak mam postupovat.. nestalo se to taky některé z Vás a jestli mám brát další plato hned nebo dělat pauzu..mudr se nemůžu dovolat asi má dovču..diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
31.5.17 07:42

Ber je dal, mozna taky nez si telo zvykne. Tehotenstvi, porod a ted zas utlumovani pomoci HA, nic moc dobryho pro telo

• Nahlásit
  • Citovat
1770
31.5.17 07:59

Já mám pocit, že když jsem brávala antikoncepci, v letáku jsem mívala, že se má v tom případě udělat pauza… Asi třeba by si tělo mohlo „zvyknout“ krvácet při hormonech z ní.. A pak by to bylo blbý… Ty tam takovou situaci popsanou nemáš?
Edit: napadlo mě, jestli se to nevztahovalo k tomu, když to krvácení přišlo bez příčiny, ale myslím, že ne.. Že šlo právě o případ vynechání (nevstřebání) tabletek… Ale každá HA je trošku jiná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.17 08:49

Už je to dvacet let, co jsem brala antikoncepci (brala jsem ji asi 3× po roce), a jednou při nové jsem také první měsíc lehce špinila (a bolela mne hlava). Druhý už to bylo OK.

• Nahlásit
  • Citovat
4359
31.5.17 08:50

Tak pokud máš tu co se dává při kojení tak je tam krvácení u ní dost časté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
31.5.17 09:05

No uz mam po kojeni prave tu normalni beru ji uz 3 mesice a vse bylo v poradku chodilo mi to presne na den a ted tohle… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama