Krvácení po pohlavním styku

2
1.12.10 22:10

krvácení po pohlavním styku

Asi v polovině cyklu po pohlavním styku krvácím. Může to patřit k ovulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
irinek
2.12.10 06:49

No to určitě né. Zašla bych k ékaři.

• Citovat
  • Nahlásit
9549
2.12.10 08:29

Záleží na tom, jak moc krvácíš. Pokud je to jen takové špinění, spíše hnědá krev, ne jasně červená, určitě to k ovulaci patřit bude. Znepokojovala bych se pouze, kdyby to bylo krvácení větší a jasně červené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
2.12.10 09:16

krvácíš nebo jsi jen slabě zakrvácela? Pokud se jedná jen o takové slaboučké zakrvácení může to být způsobeno děl.čípkem.. nic znepokojujícího to není..pokud to je jak říkám slabounké krvácení které do hodiny odezní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
2.12.10 12:00

Krvácení ano špinění určitě normální není… taky bych zašla k doktorovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
2.12.10 16:03

Krvácení je slabounké a jen po tom poh. styku,pak to přestane a druhý den lehce špiním. Je to v polovině cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
10.9.12 09:27

krvaceni

Ahoj holky jsem tu nova a mam problem 5den po ovulce se mi stalo ze jsem po sexu zasla krvat jen chvilku pak to prestalo rekla jsem si ze to nic nebude ze me pritel treba jen poranil a ono ejhle dalsi pohlavni styk po 4 dnech a ono se to opakuje rozovy vytok.. nemohla by to byt znamka tehotenstvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1899
10.9.12 09:40
@Iwca píše:
Ahoj holky jsem tu nova a mam problem 5den po ovulce se mi stalo ze jsem po sexu zasla krvat jen chvilku pak to prestalo rekla jsem si ze to nic nebude ze me pritel treba jen poranil a ono ejhle dalsi pohlavni styk po 4 dnech a ono se to opakuje rozovy vytok.. nemohla by to byt znamka tehotenstvi?

Možná jste jenom „jeli“ moc natvrdo. Pokud se to ale bude opakovat, spíš by tam mohl být zdravotní problém a měla by sis radši potom zajít na gyndu. Na těhotenství bych to moc neviděla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
10.9.12 09:44

Na gyndu jdu ted.. stalo se mi to uz podruhy v sobotu… je to divny nekde sem cetla ze to muze byt prokrvenym cipkem a ten je pry prokrveny v tehu tak jsem zvedava co mi rekne jdu do sprchy a k doktorovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1899
10.9.12 09:46
@Iwca píše:
Na gyndu jdu ted.. stalo se mi to uz podruhy v sobotu… je to divny nekde sem cetla ze to muze byt prokrvenym cipkem a ten je pry prokrveny v tehu tak jsem zvedava co mi rekne jdu do sprchy a k doktorovi…

Tak potom napiš, jak to dopadlo, držím pěsti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
10.9.12 09:48

Dobre az bude chvilka pisnu musim pak letet jeste pro malou do skolky a pak asi k sestre na navstevu ale ozvu se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
10.9.12 11:55

Tak jsem doma. delal mi ultrazvuk meril vajecniky a povidal ze je vse v poradku a ze vidi nejaky folikul… ze pry je mozne ze budu mit casteji ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14300
10.9.12 12:06

Nebral ti ster z cipku? Ja to totiz mela taky a problem byl tam… Musela jsem podstoupit konizaci, dokonce na dvakrat… Ale od te doby mam pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
10.9.12 12:19

Ne ne nebral bral mi ster asi tak pred 3 mecici a byl v poradku. holky jak je to s folikulem po otehotneni? zustava ve vajecniku a produkuje hormony na rust zluteho teliska? chapu to spravne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.12 19:16

Krvácení po pohlavním styku

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo stejný problém jako já. Včera jsem měla sex s mím přítelem a po sexu jsem začla krvácet. Netrvalo to dlouho, ale byla to vodnátá krev. né taková jako při menstruaci.. dále mě trápí tlak v podbřišku a pořád špiním. Přitom menstruaci ted určitě neočekávám. Na lékaře se obrátím, ale do té doby se velice bojim. Máte s tímto někdo vzkušenosti? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat