Reklama

Krvácení po porodu bez nástrihů a šití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arventis_2
Stálice 56 příspěvků 26.03.18 00:11
Krvácení po porodu bez nástrihů a šití

Ahojky holky, je tady některa z vás která nebyla po porodu ani zašitá a ani nastrihnuta?
Chtěla jsem se zeptat jak dlouho jste krvácely a jak rychle se hojily rány? Děkuji všem za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 26.03.18 00:20

U druhé dcery jsem nebyla nastrihnuta ani šitá. Krvacela jsem asi 14dní a nic mě nebolelo, jako u prvního porodu.

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 26.03.18 00:30

Tak v krvácení rozdíl není, s tím nemá másřih, ani šití nic společného.

arventis_2
Stálice 56 příspěvků 26.03.18 00:36

@fragola aha tak to jsem nevěděla takže tohle se liší jen v druhu bolesti?

vertunka
Závislačka 4578 příspěvků 26.03.18 01:53

Ja jsem nebyla nikdy nastrihnuta ani sita. U prvniho porodu jsem krvacela tyden a konec. U druheho 14 dni a pak jsem jeste do konce sestinedeli spinila.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31603 příspěvků 26.03.18 02:22

To nesouvisí. to jsou očistky z dělohy, což nemá se zraněním hráze nebo pochvy nic společnýho. pokaždý jsem krvácela asi 3 týdny, jednou úplně bez zranění, dvakrát s menším.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 26.03.18 04:58

Já jsem byla nastrižená, dost šitá (30 stehů) Jo bolest byla první dny velká, cítila jsem jak kdyby mě přejel bagr, ale krvácela jsem 14 dnů. A to ještě ne moc.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19343 příspěvků 26.03.18 05:25

Nebyla jsem nastřižena ani natržena takže žádné rány nebyly, krvácela jsem dva měsíce s pauzami. Ale já se čistím vždycky dlouho.

chaela
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 26.03.18 06:41

Tak nastrih (zevni poraneni) nema s krvacenim (ktere je z cistici se delohy) vubec nic spolecneho. Ja jsem jednou sita byla dost, podruhe vubec a v obou pripadech jsem krvacela 4-5 tydnu.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 26.03.18 07:52

@arventis2 to spolu nesouvisí.. u obou nástřih, u prvního krvácení cca 14 dní, u druhého masivní při porodu a pak očistky jen cca týden - raději jsem šla na ko a vše bylo OK..

Tunrida
Hvězda diskuse 47198 příspěvků 26.03.18 08:20

Tak já nerodila ani spodem, ale císařem, tudíž dělohu i čistili a i tak jsem normálně krvácela, s menší intenzitou tak min. ty tři týdny, pak nějaký špinění..

bublinek
Závislačka 4963 příspěvků 26.03.18 09:09

U druhé dcery - žádné poranění. V podstatě jsem krvácela 2 týdny. Pak slabší a špinění do 4týdne

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama