Krvácení po potratu jeden den.?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26
4.11.21 19:58

Krvácení po potratu jeden den.?

Zdravím.. rok jsme se pokoušeli o miminko až v pondělí vyšel pozitivní těhotenský test.. jak to rychle přišlo tak i asi skončilo..
Včera večer jsem začala špinit, říkám si, že je to v pohodě, jelikož jsem to u prvního měla také.. a dnes ráno krvácení. Dr. Měla od 12, takže jsem musela čekat. Mezitím ze mě vyšla černá sraženina. Dr. Mi řekla, že jsem dle vel. Dělohy mohla být tak ve 4-5. Týdnu. A že si, myslí, že jsem potratila. Odebrali mi krev a zítra si mám zavolat jak jsem na tom. (Hladina HCG). A teď má otázka zní. Jak dlouho jste krváceli po potratu.? Protože já už asi 2 hodiny nemám na vložce ani kapku krve ani špinění.. což mi přijde divné. Děkuji za zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4436
4.11.21 20:18

@Dzejny.m u spontánního par dni lehkého spineni jakmile to odešlo s po revizi vůbec, ale to není tvůj případ. Mohla jsi mít jen hematom co odešel a v to hle týdnu není embryo ještě vidět. Chtělo by to další krev v pondělí jestli klesá a pokud stoupá tak kontrolu za alespoň týden až dva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
4.11.21 20:22

Mohl to být hematom… Přesně. Ještě bych nic nezahazovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
4.11.21 20:35

@Nuspik @hospodki Děkuji.. ale moc tomu nevěřím. Měla jsem šílené bolesti jako u porodu.. jakmile odešel ten černý hlen, bolest hned odezněla. Uvidíme zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
30.11.21 14:19

Je normální, abych krvácela více jen jeden den a druhý jen lehce? Byla jsem 5+5tt, tak doufám, že nevadí, že je to tak slabší, nechtěla bych na revizi. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
30.11.21 19:10

@Janisska10 Mě se krvácení rozjelo a nakonec to byl potrat… Podle vel. dělohy asi 4-5 TT.. na revizi jsem nešla..
Mám za sebou ještě jeden potrat a ten proběhl v 8 TT a také jsem nemusela na revizi.. odešlo to samo..
Jen mi Dr. Řekla, ať si hlídám teplotu, při horečce okamžitě jet na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
30.11.21 19:29

@Dzejny.m ja byla právě včera na pohotovosti, kdy mi řekli, že je to začínající potrat, dostala jsem injekci, na stahování dělohy, mělo se to vic rozkrvácet, ale spíš mi přijde, ze to utlumilo… zitra mam jit na kontrolu, nebyli si jisti v nemocnici, zda nejde o mimodelozni těhotenství…to se hnedka nedá poznat? Jsem hrozně nervozni. Dnes jsem mluvila se svoji doktorkou, ta mi říkala, ze kdyby chtěli delat revizi, ať raději počkám, ze dva dny je.malo na pročištění…jen nevim, zda. nevadí, ze tak slabě krvácímno neda se nic dělat, nez počkat do zitra, co se stane a co mi řeknou…bříško boli trochu, spíš mi přijde, že su rozhozena vic psychicky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat