Krvácení po pozitivním testu

116
15.11.20 21:54

Krvácení po pozitivním testu

Ahoj,

Po druhém KET se zadařilo, 12.den po KET jsem si udělala test, byl pozitivní, pak pro jistotu ještě jeden a ten taky a velmi krásný, stejný jako vzor.
Usoudila jsem, že jsem těhotná, zítra jedu na krev, ale dnes (13.den po KET) mě nejprve trochu pichalo v podbřišku, a teď jsem na vložce našla stopy krve. Byl to tak 1-2cm hnědý flek, teď jsem vylezla že sprchy a ubrouskem jsem si taky vytrela trochu krve.
Není úplně rudá, spíš slabé červená.
Mám strach, co to může být?
Zítra se dozvím výsledky krve ale teď jsem trochu na nervy, zda je možné že i po dvou testech s jasnými // by se rozjela MS?
Od tý doby co jsem uviděla krev mě začalo pálit v podbřišku ale podle mě to jsou nervy :(

Díky za vše a doufám, že mě uklidnite :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4974
15.11.20 22:05

Hledám slova, kterými tě uklidnit. Ony nervy opravdu dělají svoje. Nejlépe nic neřešit a nechat osudu, ale ono to nejde co. Pokud krve opravdu nebylo moc, tak se může jednat o zahnizdovaní vajíčka. Ale ruku na srdce, nic dobrého to nevěští. Držím moc moc palce. Bez si už lehnout, ať je brzy ráno a jsi moudřejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8085
15.11.20 22:05
@Bejbeeno28 píše:
Ahoj,

Po druhém KET se zadařilo, 12.den po KET jsem si udělala test, byl pozitivní, pak pro jistotu ještě jeden a ten taky a velmi krásný, stejný jako vzor.
Usoudila jsem, že jsem těhotná, zítra jedu na krev, ale dnes (13.den po KET) mě nejprve trochu pichalo v podbřišku, a teď jsem na vložce našla stopy krve. Byl to tak 1-2cm hnědý flek, teď jsem vylezla že sprchy a ubrouskem jsem si taky vytrela trochu krve.
Není úplně rudá, spíš slabé červená.
Mám strach, co to může být?
Zítra se dozvím výsledky krve ale teď jsem trochu na nervy, zda je možné že i po dvou testech s jasnými // by se rozjela MS?
Od tý doby co jsem uviděla krev mě začalo pálit v podbřišku ale podle mě to jsou nervy :(

Díky za vše a doufám, že mě uklidnite :(

Moc Tě asi neuklidním, může se jednat o vitální těhotenství, nebo o probíhající biochemickou graviditu (embryo uhnizdene ale kvůli vadě odumřelo a odchází s menstruaci)..v podstatě to může být cokoliv..já teda lehce krvácela a špinila do půlky druhého trimestru, nyní 36+3..držím palce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
15.11.20 22:06

Může se ti rozjet MS a nebo se může jednat zahnizdovani… To stejné teď nezjisti, buď v klidu a zítra se sver doktorům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 22:42

Je to 50:50…
Ukáže čas… Samozřejmě já sama vím jak se cítíš, jak nahovno je tato situace…
Držím moc palce ale prosím, pomalu se smiruj že se ti rozjíždí ms.

• Citovat
  • Nahlásit
116
15.11.20 22:45

Fakt to nechápu… Dva naprosto pozitivní testy, proč tělo dává takovou naději :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1999
15.11.20 23:01

@Bejbeeno28 tak ještě není nic ztraceno. Já jsem špinila u všech těhotenství, ať byla úspěšná nebo ne. Držím palce ať to dobře dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
15.11.20 23:19

A byla to jasně červená krev? Pokud ano, mysli pozitivně, ale raději si připusť, že to nemusí dopadnout…
Pokud spíše do hněda a špinění, je možné, že je to zahnizďování.
Opravdu je to tak 50:50… držím pěsti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13488
15.11.20 23:20

Jdi spát :hug: stejne nic nevymyslis, bud se ms rozjede, nebo ne, drzim palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
16.11.20 09:36

Tak jsem byla na krví, mám si zavolat odpo. Ještě jsem si teď udělala test (ten dole viz foto). Je úplně krásný. Jak je možné že bych přes MS měla takhle krásný test?
Ty první dva jsou že soboty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
16.11.20 09:50

@Bejbeeno28 Já jsem taky krvácela hned po pozitivním testu, ješte jsem neměla potvrzené těhotenství gynekologem a už jsem skončila na pohotovosti :roll: Byl to „jen“ hematom a vše dobře dopadlo. Takže nemusí být vše ztraceno. Je to o nervy a hlavně ty rady, abys byla v klidu, to fakt nešlo :hug: I já testovala a tenkrát mi řekli, že z moči může být test ještě pár dní pozitivní, i po zaniklém těhotenství. Držím moc palce a dej vědět :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
16.11.20 10:27

@Bejbeeno28 ty ale ms nemáš ne? Psala si, že jen lehké špinění. A to je v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
16.11.20 10:37

@karkarka není to MS jako obvykle. Je to hnědý - žlutý výtok, ale silný. Na intimce jsou jakoby čárky třeba 1-2 cm dlouhé, někdy hnědé, někdy žluté. Ale ještě to nepřestalo od včera. Navíc mě trochu pálí podbřišek, ale už nevím co jsou nervy a co skutečnost :(
Jsem zmatená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
16.11.20 10:42

Mimochodem, některé ženy menstruují i přes to, že jsou těhotné, ze začátku. Může to být fakt cokoliv a nejvíc si ublížíš, když se budeš stresovat, věř mi. A věř miminku. Musí to být hrozný pocit, ale zkus se hodit do pohody a počkej, co řeknou doktoři. Ty to teď nemůžeš ovlivnit, možná jen tím klidem. Stresovat se můžeš pak.
Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
16.11.20 12:13

Jestli vás to uklidní, tak já jsem dítě ženy, která menstruovala zcela normálně až do nějakého čtvrtého měsíce. O mojí existenci se dozvěděla ve třetím měsíci na běžné gynekologické prohlídce. Když jí to lékařka sdělila, ještě jí mamka vynadala, jestli se nepraštila do hlavy, že normálně menstruuje a tuhle hloupou srandu ať si nechá (děti totiž nikdy nechtěla) :lol: :lol: :lol:

To lehké krvácení může být k zahnizďování, může to být hematom, může být jen nějaká žilka, která praskla, protože jste víc prokrvená… Pokud to není jasně rudá krev ve smyslu opravdu krev (a ne hnědá/červená/růžová nitka v průhledném hlenu), nedělala bych si velké starosti. Pokud přijde jasně rudá krev, od pohledu nemíšená s hlenem a bude jí víc, než na špinění, potom myslím, že už je to vcelku jasné, že se to neudrželo…

Pokud k tomu dojde, není to neobvyklé a je to z hlediska přírody zcela normální. Vypadá to, že dříve tolik samovolných potratů nebylo, ale bylo. Ono se prostě jen netestovalo tak brzy a ženy také nemenstruovaly tak často, proto o tom ta dotyčná ve většině případů vůbec nevěděla. Teď se rozvinul takový nepříjemný nešvar testovat pomalu ještě před oplodněním :lol:, takže se zjistí i těhotenství, které trvalo jen pár dní. A ty dotyčné to potom zbytečně bolí a tvoří jim to komplexy, přes které se potom těžce otěhotní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama