Krvácení po revizi, myom, další snažení

14
22.7.19 18:19

krvácení po revizy, myom, další snažení

Ahoj,
zkráceně byl napsala, co se přihodilo.. V květnu jsem měla spontánní potrat v 19. týdnu. :,( Hned ten den mi dělali revizi dělohy a za 6 týdnů další. Při druhé revizi mi oznámily, že mám v děloze myom. Prí dost velký (46mm). Doktor se dost divil, jelikož v mém vědu (18let) to není zas tak běžné. Myom byl příčinou potratu. :,(
Po druhé revizi, 1. července, neustále krvácím. V jednu chvíli jsem si myslela, že je to menses, ale po nějaké době jsem si řekla, že to asi nebude. Čím může být zapříčeno neustále krvácení? Mohlo by to být myomem nebo revizí? Připadá mi, že to není úplně čistě jen krev, že jsou v něm nějaké kousky. Byla jsem u gynekologa a ten si taky není úplně jistý čím to je způsobené :nevim:
Jaké máte zkušenosti s léčbou myomů? Za jak dlouho jste otěhotněli znovu?
Za týden jedu do centra asistentované reprodukce v Pardubicích, aby mě předepsali léky. Jsem si ale neustále nejistá, co bude dál. :(
Děkuji Dagmar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
738
22.7.19 18:38

Vážně už v 18 letech tak spěcháš na dítě? Nech tělo zregenerovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.7.19 19:33

Za chvíli 19 let a pak 20.. Hlavně mě zajímá, jak dlouho trvá léčba. O početí jsme přemýšleli tak po 20letech. ještě zvažujem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
22.7.19 19:34

Ano, vím, že v mém věku je takovéto uvažování zvláštní, neobvyklé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.19 19:56

Myom se nijak vylecit neda… Muze se zastavit jeho rust a potize, ktere způsobuje, antikoncepci nebo jinymi hormonalnimi leky. Jinak je mozne ho odstranit pri laparoskopii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
16.4.20 08:08

Revize a po ní hrozba další

Ahoj holky, oživuji tady diskuzi kvůli mému trápení. 1.4.jsem byla na revizi (ZP 9tt) a vcera jsem byla na gyndě a doktor mi rekl, ze v deloze zustala nejaka tekutina a pokud to do tydne neodejde budu muset opet na revizi na docisteni.
Nemate s tim nejaka z vas zkusenost? Jak bych tomu mohla pomoct nebo je to proste jen na mem tele? Piju 2× denne kontryhel a vic (podle mudr ) nemuzu udelat.
Ja se tesila, ze uz mi rekne, jak se hezky hojim a budu cekat na MS a ted tohle.
:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama