Krvácení po revizi, myom, další snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dagmar 14
Nováček 3 příspěvky 22.07.19 18:19
krvácení po revizy, myom, další snažení

Ahoj,
zkráceně byl napsala, co se přihodilo.. V květnu jsem měla spontánní potrat v 19. týdnu. :,( Hned ten den mi dělali revizi dělohy a za 6 týdnů další. Při druhé revizi mi oznámily, že mám v děloze myom. Prí dost velký (46mm). Doktor se dost divil, jelikož v mém vědu (18let) to není zas tak běžné. Myom byl příčinou potratu. :,(
Po druhé revizi, 1. července, neustále krvácím. V jednu chvíli jsem si myslela, že je to menses, ale po nějaké době jsem si řekla, že to asi nebude. Čím může být zapříčeno neustále krvácení? Mohlo by to být myomem nebo revizí? Připadá mi, že to není úplně čistě jen krev, že jsou v něm nějaké kousky. Byla jsem u gynekologa a ten si taky není úplně jistý čím to je způsobené :nevim:
Jaké máte zkušenosti s léčbou myomů? Za jak dlouho jste otěhotněli znovu?
Za týden jedu do centra asistentované reprodukce v Pardubicích, aby mě předepsali léky. Jsem si ale neustále nejistá, co bude dál. :(
Děkuji Dagmar

Reakce:
Terisos
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 22.07.19 18:38

Vážně už v 18 letech tak spěcháš na dítě? Nech tělo zregenerovat.

Dagmar 14
Nováček 3 příspěvky 22.07.19 19:33

Za chvíli 19 let a pak 20.. Hlavně mě zajímá, jak dlouho trvá léčba. O početí jsme přemýšleli tak po 20letech. ještě zvažujem

Dagmar 14
Nováček 3 příspěvky 22.07.19 19:34

Ano, vím, že v mém věku je takovéto uvažování zvláštní, neobvyklé

Maminanamatersky
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 22.07.19 19:56

Myom se nijak vylecit neda… Muze se zastavit jeho rust a potize, ktere způsobuje, antikoncepci nebo jinymi hormonalnimi leky. Jinak je mozne ho odstranit pri laparoskopii.

Váš příspěvek
Reklama