Reklama

Krvácení po sexu!? Co to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olkipe
Povídálka 15 příspěvků 24.07.18 06:17
Krvácení po sexu!? Co to je

Ahoj mám problém Užívám HA a asi před půl rokem jsem začala mít krváceni po styku Asi jako takové když pustíte mírně kohoutek vody Šla jsem k dr. Ta mi změnila HA Ale nepomohlo to.To už mám asi čtvrtou Dr mi udělala komplet vyš: A zjistila že dělohu mám srdcovotou a neni pořádně vidět jeden vaječník. A krvácení pochází z čípku Dala mi ascorutin, ale nepomohl.Ona říkala, že se mám. tedy jako akutně stavit u ní. Sex mě I dost bolí. A páli mě to přitom tak moc, a pak začnu krvácet. Měla jste to taky tak nějáká díky

Reklama

Reakce:

Angll
Povídálka 27 příspěvků 24.07.18 07:07

Ahoj, může to být tím, že během sexu (hlavně drsnějšího) se ti podráždí ten čípek, zvlášť pokud je citlivý, tak začne krvácet. Pokud tě to ale pálí, tak bych to určitě řekla doktorce, která by ti měla udělat stěr a zjistit, zda nemáš nějakou infekci. Pokud ti neudělá stěry nebo se jen nezmíní o tom, že to může být infekce, změnila bych doktorku. 8)

Příspěvek upraven 24.07.18 v 07:15

Kobilka_21
Povídálka 40 příspěvků 24.07.18 07:14

Ahoj, může to být podráždění až odření po sexu. Zkuste gel a uvidíš, zda to budeš mít i když to bude lépe klouzat. ;)

P4ja
Kelišová 5384 příspěvků 24.07.18 08:23

Já mívala překrvený čípek. Doktorka doporučila Cicatridine a v pohodě. Je dražší, ale pomohla.

Windy
Kecalka 191 příspěvků 24.07.18 13:49

@P4ja Stejné zkušenosti, doporučuji :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama