Krvácení po sexu, nic mě nebolí

74
21.2.21 10:07

Krvaceni po sexu, nic mě nebolí

Ahoj holky, teď budu brát po druhé Utrogestan po ovulaci na 10 dní. Minuly měsíc jsem měla zpoždění 4 dny a bylo to biochemické těhotenství. Pak došla MS a trvala od 13.2.-16.2. pak jsem měla sem tam malé špinění. Teď po 5 dnech po ms mám po sexu lehce krev. Nic mě nepali ani nebolí a pak to zmizí, ale neměla jsem to nikdy v takovém velkém množství. Dokonce jsme si dělala u TT dva dny po MS protože mi bylo na zvracení a pálela mě žáha ale test negativni. Nevíte co by to mohlo být? Nestalo se to některé z vás? Jinak tento měsíc poprvé beru jinou kyselinu listovou a ráno a večer si loknu Vincentky. Nevím co to zase je 😔 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13909
21.2.21 10:28

To je normální, mohla ti prasknout žilka. Řešila bych na gynekologii až kdyby se to opakovalo. Pravděpodobně ale nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6034
21.2.21 10:31

Kdy jsi byla naposledy na cytologii a s jakym vysledkem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
21.2.21 10:46

@Mufina dekuju, říkala jsem si no ze pokud to bude trvat dále zajdu si raději na gyndu. Ale snad to bude ok 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
21.2.21 10:51
@Jogrr píše:
Kdy jsi byla naposledy na cytologii a s jakym vysledkem?

Naposledy jsem byla v 6/2020 a vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
21.2.21 11:18

A dělali ti na gynekologii i ster na ureoplasmata, mycoplasmata a chlamydie? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
21.2.21 11:21

@Maja25 netuším co vše bere když dělá stěry. Vždy mi řekne ze buď je něco špatně a nebo dobře. Stálého partnera mám 8 let tak snad je vše ok 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
21.2.21 13:44

@Anonymnick Kolik tyčinek do tebe strčí? :mrgreen:
Hele treba chlamydie atd. se dají chytit i z bazénu. :nevim: Bohužel. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
21.2.21 16:26
@Maja25 píše:
@Anonymnick Kolik tyčinek do tebe strčí? :mrgreen:
Hele treba chlamydie atd. se dají chytit i z bazénu. :nevim: Bohužel. :nevim:

Tyčinku jen jednu 😀 nekecej, tak to jsem nevěděla. Jinak bazén já většinou jdu jen do bazénu k rodičům jinak nikde jinde ne možné je všechno 🤷🏼‍♀️ Uvidím, od odpoledne jsem krev neměla tak uvidím dneska jestli večer po sexu bude zase krev tak uvidím jestli zavolám na gyndu nebo ještě den počkám 🤦🏼‍♀️ 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
21.2.21 16:32

@Anonymnick tak to ti nedělal chlamydie atd. To ti dělal jen kultivaci. :)
Na ty chlamydie atd. je nějaká tyčinka zvlášť ci co. :D Nevím, nejsem přes to odborník, ale také mi to při krvácení dělal. :mrgreen: A právě mi to říkal s bazénem. :mrgreen: Od té doby jsem nebyla v bazénu. :lol: :lol: :lol:
A koupili jsme si ho jen na zahradu. :lol:
Ale může to být cokoliv. Může to být podrážděny čípek, cevka atd.
U me to asi dělala endometrioza. :nevim:
Nicmene počkej, dej si pár dní sexuální abstinenci a pokud se to zopakuje, tak jdi na gynekologii.
Jinak ještě dotaz, nejsi v druhé polovině cyklu? To právě to krvácení bývá častější. Teď mi to došlo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
21.2.21 17:37
@Maja25 píše:
@Anonymnick tak to ti nedělal chlamydie atd. To ti dělal jen kultivaci. :)
Na ty chlamydie atd. je nějaká tyčinka zvlášť ci co. :D Nevím, nejsem přes to odborník, ale také mi to při krvácení dělal. :mrgreen: A právě mi to říkal s bazénem. :mrgreen: Od té doby jsem nebyla v bazénu. :lol: :lol: :lol:
A koupili jsme si ho jen na zahradu. :lol:
Ale může to být cokoliv. Může to být podrážděny čípek, cevka atd.
U me to asi dělala endometrioza. :nevim:
Nicmene počkej, dej si pár dní sexuální abstinenci a pokud se to zopakuje, tak jdi na gynekologii.
Jinak ještě dotaz, nejsi v druhé polovině cyklu? To právě to krvácení bývá častější. Teď mi to došlo. :lol:

Aha tak to vůbec nevím. Uvidím no. Ty teď jsem 9 DC to mi nepřijde jako druhá polovina 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
21.2.21 18:45

@Anonymnick Ne tak to není 2 polovina no. :)
Tak dej pauzu, pak to zkuste a když se to zopakuje, tak na gynekologii.
Já to řešila právě pořád a na nic se nepřišlo. Takže maximálně spojení s tou endometriozou (ale to bylo u mě,
).
U tebe to vůbec nic být nemusí a nebo jen nějaká blbost. :)
Snad to bude brzy ok. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
21.2.21 19:18

@Maja25 četla jsem si co to je, tak z toho mám strach 😔 🤷🏼‍♀️ teď po sexu opět krev 🤷🏼‍♀️ Už to mám tak dva dny říká partner u včera to tak bylo, tak zítra zavolám na gynekologii a objednám se 😔 snad to bude jen nějaká žilka a nic vážného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
21.2.21 19:21

@Anonymnick raději se objednej. Budeš klidnější. Snad to nic nebude. Přeji aby to bylo dobré a nebo aby to byla jen nějaká prkotina. Což asi bude. :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
21.2.21 19:28
@Maja25 píše:
@Anonymnick raději se objednej. Budeš klidnější. Snad to nic nebude. Přeji aby to bylo dobré a nebo aby to byla jen nějaká prkotina. Což asi bude. :hug: :hug: :hug:

Ještě mě tak napadlo. Měla jsem před 10 dny biochemické těhotenství. Mohlo by to krvácení být i tím že jsem “byla těhotná” neudrželo se to a mám prokrvenou dělohu nebo sliznici nebo něco? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat