Krvácení po sexu už 3 dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
caramba
Stálice 100 příspěvků 02.02.19 19:23
krvácení po sexu už 3 dny

Ahoj, stalo se to prosím někomu? Občas bezprostředně po sexu trošku špiním, ale teď už 3 dny slabě (na intimku) krvácím jasnou krví. Mám rok po porodu a menses mám celkem pravidelnou, měla bych to dostat až za týden a intenzita teda taky neodpovídá. Tak nevím, čím by to mohlo být? Že by z čípku? Díky

Reakce:
Merykara
Kecalka 127 příspěvků 02.02.19 19:30

Ahoj skoc si pro jistotu na gyndu, nemusi to vubec nic znamenat, ale klidne muze. A v tom pripade je lepsi skocit drive, nez pozdeji. Preji at to nic neni ;)

Mína47
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 02.02.19 19:31

Nikdy se mi nestalo, jen v tehotenstvi. Zasla bych na gyndu.

luca241
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 02.02.19 19:45

Určitě co nejdřív gynekologie.Muze to byt cokoliv,i ten čípek.Radsi dřív ,než později.preju,ať to nic není…

caramba
Stálice 100 příspěvků 02.02.19 19:50

Radši hned v pondělí zajdu na gyndu :-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >