Krvácení po sexu v posledním měsíci těhotenství

102
30.6.13 20:55

krvácení po sexu v posledním měsíci těhotenství

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, už 2× se mi stalo, že jsem po sexu s partnerem začala krvácet. Jsem v posledním měsíci těhotenství, tak by mě zajímalo, jestli je to běžné, nebo jestli to něco znamená. Popřípadě jestli to má vliv i na to, že už jsem otevřená. Moc díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33184
30.6.13 20:59

Dole už je to více prokrvené ke konci, takže se to muže normálně stávat. Pokud to není moc a není to rudě červené tak to je v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
30.6.13 21:03

No rudě… prostě není to jako při menstruaci… Akorát partner je z toho vždycky vystrašený. Ale malá se normálně hejbe, jen mě občas bolí v podbřišku a hrozně záda. Záda jako při menstruaci - tudíž opravdu hodně. Ale tak snad to bude ok. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
30.6.13 21:05

Já taky špinila ale jen do třetího měsíce..my jsme ke konci už nesexovali…
jestli nemáš poslíčky, když tě tak bolí záda..u mě když se rozjeli bolesti zad tak jsem do dvou hodin porodila:o)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
30.6.13 21:15

To my si zase sex neodpíráme… Tvrdím, že dokud je mi to příjemné a dokud mi to doktor nezakáže, není důvod proč to omezovat :cert: no hele jsem 36tt, takže i kdybych do dvou hodin porodila, ani by mi to nějak nevadilo :) No záda bolí jako čert! Tak uvidíme :) Bolí mě i trochu v podbřišku - takový tlak, tak jsem zvědavá, jestli z toho něco bude, nebo bude poklidná noc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
30.6.13 21:21

@Zuzka10
tak určitě ne..netvrdím ani jsem netvrdila že těhu ženská nesmí mít sex:o) to je každého věc jak se k tomu postaví nebo " nepostaví " :mrgreen:
jako pokud to jsou poslíčci nic to neznamená, moje známá měla poslíčky od 25tt a porodila na termín, takže tak.. ;)
já posličky nepoznala, tak nevím jak se to projevuje..
jen říkám že jakmile mi začli bolet záda, tak jsem porodila..však uvidíš..držím palce at to jde tak jak chceš ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
30.6.13 21:22

Tak to rozhodně :mrgreen: přesně, jak se k tomu postaví, nebo nepostaví :) No uvidíme :) Nezlobila bych se, kdyby se už teď chtěla ukázat, ale zase čím dýl tam bude, tím lépe. Samozřejmě, ne zbytečně přenášet! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
30.6.13 21:34

@smurfka a můžu se zeptat, to tě napadlo že rodíš, když tě jen bolely záda a jela jsi do porodky, nebo jsi tam už byla? já mám totiž dneska děsné bolení zad, hlavně na jedné straně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.13 21:38

Já jsem po sexu v 8. měsíci začala krvácet také. Krvácela jsem asi tak 2 hodiny, pak to začalo slábnout, tak jsem si myslel, že už je to v pohodě a že to byla jenom prasklá cévka. Ráno jsem se ale vzbudila a krvácela jsem pořád, sice lehce ale pořád jasnou krví. Šla jsem k doktorce a na ultrazvuku hematom na placentě -asi nejspíš kvůli sexu. Několik dní jsem musela ležet v nemocnici než se hematom úplně vstřebal :-(

• Citovat
  • Nahlásit
33184
30.6.13 21:44
@sisi33 píše:
@smurfka a můžu se zeptat, to tě napadlo že rodíš, když tě jen bolely záda a jela jsi do porodky, nebo jsi tam už byla? já mám totiž dneska děsné bolení zad, hlavně na jedné straně.

no mě boleli zada přesně na termín..jako prvorodička jsem si načetla že mám skákat a uvolnit záda na baloně nebo si dát teplou sprchu - jestli záda pustí tak je to oka..jestli ne, tak je to porod:o)))každopádně jelikož jsem byla v temrínu a bolesti zad rodýchavala na záchodě - čístěním tak to bylo jasné..do dvou hodin byl malý venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat