Krvácení po sexu v šestinedělí

Anonymní
18.4.20 18:16

Krvácení po sexu v šestinedělí

Ahoj děvčátka dnes jsou to tři týdny od narozeni našeho chlapečka. A poprvé jsme zkusili sex s kondomem. Očistky už nemám cca tyden, akorát jsem teď ve sprše při čůrání objevila takové krvavé nitky, mám si někam zajet? Nebo je to zcela běžné a normální? Na
sex jsem se cítila již připravena, byli jsme opatrní a nic mě nebolelo, jen na začátku, což předpokládám je normální. :)
Děkuji za každou odpověď.
A prosím o zachování anonymity děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
672
18.4.20 18:48

Já jsem byla informována o tom, abychom šest týdnu počkali. Těžko radit, asi to má svoje opodstatnění..možná pravé proto krvacis. A to nemáš strach z infekce? Čípek ještě není plně uzavřeny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10411
18.4.20 19:01

Ne, není normální souložit v šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
18.4.20 19:22

V sestinedeli nema sex byt, asi vedi, proc to rikaji a proc to tak je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
18.4.20 19:23

Ty si možná připravena byla, ale tvoje tělo připravený nebylo. Proto teď krvácíš. Od toho to šestinedělí je. Teďka těžko říct, jestli to způsobil sex nebo se jen ještě dočisťuješ po porodu. Nikam bych asi nejezdila, jen v případě, že by to nějak sílilo nebo tě něco bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
18.4.20 19:33

Ach jo, ono to šestinedělí se tak jmenuje z určitého důvodu a jistě jsi byla v porodnici poučena, jak je (ne)vhodné se během něj chovat. Přesně jak píše @Adelkadd, děloha se ještě hojí a čípek nemáš plně uzavřený, zbytek si snad domyslíš sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4163
18.4.20 20:10

Bych se s tím ani nechlubila. Teď se můžeš jenom modlit, ať z toho nemáš nějaký problém. Ach Bože :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.20 21:31

@Adelkadd Použili jsme kondom, aby jsme se případné infekci vyhnuli. A v porodnici mě na nic neupozornili, četla jsem jen nějaké články na internetu, že je na každém, kdy se sexem začne. A četla jsem to ve více článcích, ne jen v jednom.
@mamina2017 Já se s tím nijak nechlubím, jen se ptám, jestli se to některé z vas nestalo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat