Reklama

Krvácení po sexu, začínám se hroutit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 23.01.17 11:07
Krvácení po sexu,začínám se hroutit

Dobré dopoledne,
prosím o radu. Již po několikáté se mi stalo, že po sexu krvácím. Ale není to nic masitého, spíše takové hleny s příměsí krve. Při sexu používáme hodně lubrikačního gelu, už jsme vyzkoušeli různé značky - nejprve jsem si myslela, že to bude tím, nějaká reakce, ale nic. Při sexu mě nic nebolí ani po něm, jen ta krev s hleny. Doktorovi jsem volala a objednali mě na 16.února. Nemáte prosím některá zkušenost?
A druhá věc je taková, že jsem poměrně hodně aktivní člověk a teď jak mám zlomenou nohu, tak jen sedím doma, občas dojdu do schránky pro poštu a dál nejdu ani nemůžu mám neschopenku a s berlemi ve sněhu se špatně pohybuje. A jak pořád sedím doma, tak se začínám užírat a pořád listuji facebook a koukám jak ostatní v mém věku už mají děti nebo jezdí na dovolené atd… Většina mým spolužaček jsou tak neuvěřitelně šťastných a opravdu můžu říci i mají krásné rodiny a i oni jsou tak upravené a pěkné. Já mám pořád mastnou hlavu, akné obrovské přes celou bradu.
Vím, že mám partnera, který se narodil s obrovským srdcem a je neuvěřitelně hodný, ale nic společně nemáme a v některých věcech je jak malé dítě - dokáže prosedět po práci až 4hodiny u počítače u hry a nic jiného nevidí a neslyší.
Nemůžu si zase stěžovat, že by jsme se měli špatně, ale na druhou stranu, nikdy se nebudeme mít tak jako oni. Nikdy jsem takto nepřemýšlela, neměla jsem čas, ale teď když to vidím, je mi z toho smutno. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 11:11

A kolik ti je? vždyt s dítě taky můžete pořídit ne?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 23.01.17 11:13

Tak pokud nejsi spokojená se svým životem tak není nic jednoduššího než to změnit. Nikdo jinej to za tebe neudělá. S krvácením neporadim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 11:15

Dobrý den, já to řešila nedávno. Taky mě to hodně trápilo a chodila jsem často k doktorovi. Doporučuji udělat všechny testy i na rakovinu děložního čípku (nechci strašit). Mě pak zjistili, že mám po porodu zničený a krvácejí čípek. Tak mě poslali k doktorovi který dělá leasrove ošetření čípku a pomohlo to hned!!! Jen jsem si zaplatila 2000kc. A od té doby mám klid a konečně si i užívám sex. Držím palce.

Uživatel je onlineLevandulina
Kelišová 5209 příspěvků 7 inzerátů 23.01.17 11:17

Tak oni se kamarádi s umaštěnýma vlasama na FB fotit nebudou :-) Určitě tebe zas ostatní můžou obdivovat a závidět ti, že jsi aktivní člověk :-) Myslím, že máš jen takovou špatnou náladu, že se nudíš :-)

Talitha
Extra třída :D 13348 příspěvků 23.01.17 11:18

@lucie.parkova a úplně nejblbejsi napad je prohlížet facebook, vystajlovane fotky a myslet si, že tohle je jejich SKUTEČNÝ život

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 23.01.17 11:21

V tomto je Facebook nešikovné medium.
Nebudeš mi to věřit, mám se skvěle, mám krásnou rodinu, zdravou a jsme spokojení, daří se nám.. Ale když občas mám jen trošku horší náladu, něco se mi zrovna nepovedlo…sednu k PC a z FB na mně vykouknou některé příspěvky, také závidím. Chytnu depku. Také si říkám co bych za to dala…? Už jsem tolikrát byla naštvaná sama na sebe,, že na ten blbý FB lezu.
A když e podívám třeba na FB někoho koho znám blízce, jak ten jeho život vypadá sluníčkově na FB a přitom vím jak jde z průseru do průseru, nedaří se atd…
Uvědom si, že to co ty vidíš je jen výřez jejich života. Myslíš, že jsou ve skutečnosti tak štastní? že je všechno pořád sluncem zažité? Je to třeba jen jeden krásný zážitek za půl roku, a oni ho zrovna zveřejnili. No a ty vidíš ty „nejkrásnější“ zážitky třeba od 20 lidí. A máš pocit, že tvůj život za nic nestojí. Vypni FB, půjč si knihu z knihovny nebo běž posedět na lavičku před dům, slunko neskutečně nabíjí! A bude Ti fajn!
Držím palce! :kytka:

misi11
Neúnavná pisatelka 16626 příspěvků 23.01.17 11:22

U me krvaceni znamenalo raka cipku, takze za me na gyndu. Nesud zivot jinych podle fotek. Na tech je kazdej vysmatej, upravenej. Zivot je o necem jinym ;) Kdyby podle fotek nekdo soudil me deti, tak super, ale kolikrat uz mam z nich nakroceno k tiku v oku :cert: :mrgreen: takze neboj, je to ted jen tou nudou ;)

Russet
Extra třída :D 10385 příspěvků 23.01.17 11:28

@lucie.parkova
Ony ty kamarádky taky nejspíš občas mají mastnou hlavu a ne vždy jsou šťastné, jak se prezentují na Fcb. Na každého to občas padne. Akorát se s tín nechlubí.
Jestli doktor na tvém stavu neshledal nic akutního, tak to asi do února vydrží. Kdyby to bylo nějak víc, šla bych tam hned ráno. U nás se objednává, ale s bolestí nebo něčím akutním vezmou. Sice se třeba chvilku čeká, ale vezmou.
Až ti sundají sádru a zrehabilituješ se, bude jaro, někam vyrazíte a bude ti líp :kytka:

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 23.01.17 11:29

FB není realita..většina lidí se jen předvádí ;)
Svůj život můžeš změnit, máš ho v rukou :kytka:

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 23.01.17 11:30

Většinou nic není ve skutečnosti tak, jak to na FB vypadá, každý má nějaké problémy a to že se ti zdá podle fotek, že oni se mají líp, nemusí být vůbec pravda. Užívej si život, raduj se z toho co máš teď k „dispozici“ a hlavně…nezabývej se druhými lidmi, ale sebou :) :kytka:

Danča_87
Kecalka 324 příspěvků 23.01.17 11:33

@lucie.parkova S tim krvacenim jsem mela taky problem i pred otehotnenim. Jedna se o to, ze muzes mit na cipku jiny typ epitelu, takze to muse krvacet po styku, po vysetreni na gynde, pri steru. Pokud Ti kousek z delozniho hrdla presahuje na delozni cipek, tak proste budes krvacet. Jsou na to nejake cipky na zpevneni del. cipku, ale nepomahaji na moc dlouho. Jinak s partnerskymi problemy Ti neporadim, protoze mam sama doma geeka, ktery si ty ctyri hodinky na PC klidne da. Je to zase lepsi nez kdyby chlastal. :lol:

Edit: Ja jsem taky na FB vypadala, ze pecu, siju, varim zdrave a jsem u toho vzdycky namalovana a dokonala. Ver tomu, ze jsem zrovna v tomhle obdobi byla nestastna. Lidi tam nebudou davat fotku pripaleneho chleba, zapraseneho urvaneho ditete a fotku, kde vypadaji pri dovolene u more jak vyvrzeny vorvan. :lol:

Příspěvek upraven 23.01.17 v 11:38

Kakika
Extra třída :D 14840 příspěvků 23.01.17 11:38

@lucie.parkova Jééé, FB, tam i moje kamarádka, která podvádí svého muže, kterého nenávidí, pro sprosté slovo nejsou ani jeden daleko a je to u nich taková itálie, že už k nim na návštěvy ani nechodím, tak i tato kamarádka tam vypadá, jako že má harmonickou rodinu, milujícího muže a je věčně krásně upravená. Není to tak. FB je jen to, čím by jsme chtěli být, ne tím, čím ve skutečnosti jsme. FB používám jen na komunikaci s lidmi přes zprávy a občas projedu příspěvky a vidím, jak moc ti lidé touží ukázat to nejlepší z domova. To špatné nikdo neukáže.

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 23.01.17 11:39

S krvácením na gyndu, s mastnou hlavou pod sprchu ;-) když něco chci, tak za tím jdu, a nefňukám. Zlomená noha je znamení, že nevíš jak dál a dává ti šanci se zastavit a přemýšlet o změně cesty.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 23.01.17 12:05

@lucie.parkova příčiny špinění po sexu mohou být různé, od banálních po velmi závažné. Je dobře, že jsi objednaná k lékaři, ale nemaluj předem čerta za zeď :hug: Tohle může udělat i obyčejný vag. zánět, nepoměr velikosti penisu - vagíny, malé provlhčení, nesnášenlivost lubrikantu, tělísko…
K tomu FCB - nevěř všemu, co tam kdo zveřejní. Základní vlastností lidí je prezentovat se v lichotivém světle, ideálně aby bylo co obdivovat. Myslíš, že tam někdo napíše, jak se cítí mizerně a jak ho partner - děti - štvou? Z vlastní zkušenosti vím, že ty happy fotografie, co tam mnozí vkládají, tak úplně neodpovídají zkutečnosti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama