Reklama

Krvácení po ultrazvuku - silné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 09.01.17 15:27
Krvaceni po ultrazvuku - silne

Ahoj dnes jsem byla na prvnim ultrazvuku jsem 7+0. Dr mi prohlizela vnitrek a v jednu chvili me nejak dloubla a dost to zabolelo. Asi 20 minut pote jsem zacala silne krvacet (uz mam druhou vlozku) volala jsem dr a ta mi rekla at lezim a ze ultrazvuk tohle zpusobit nemohl. A ze videla srdecni akci a ze ted tedy nema cenu aby me znova prohlizela a mam pry pockat jak se to vyvine. Krvacela jste nektera po vysetreni a takhle moc? Vycitam si ze jsem na ten ultrazvuk sla a myslim ze potratim..

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5393 příspěvků 9 inzerátů 09.01.17 15:36

Takhle jednoduché potratit opravdu není. Může ti krvácet děložní čípek, je to tam teď všechno hodně prokrvené. Nejlépe je opravdu ležet a být v klidu. Pokud by to nepřestávalo pak zajet na pohotovost. Lékaři stejně nejsou schopni ovlivnit těhotenství v takhle rané fázi. A ultrazvuk opravdu potrat nezpůsobí.

moby
Kecalka 219 příspěvků 09.01.17 15:36

Kamarádka hodně krvácela na začátku těhu, jela do nemocnice a vše bylo v pořádku ( praskla ji nějaká žilka ).

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 09.01.17 15:47

@Janli Dekuji za reakci ja vim ze se to takhle na zacatku neda ovlivnit ale prave jsem dostala strach ze je to kvuli tomu jak me tim ultrazvukem jakoby dloubla..

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 09.01.17 15:47

@moby aha tak se budu modlit aby to bylo neco podobneho.. :,(

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5393 příspěvků 9 inzerátů 09.01.17 15:50

@zudina Nejspíš jo. Prostě ti krvácí trochu čípek. To nemá na těhotenství vliv. Neboj. Já krvácela u každého těhotenství a všechno dobré.

Uživatel je onlineJindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 09.01.17 15:53

Krvacela jsem v 8. a 12.tt, ale nikdy ne po ultrazvuku a ty mi dr. delal od 5.tt kvuli predchozim SP, nyni jsem v 18.tt. Pri krvaceni jsem se nechala zkontrolovat, protoze jsem mela co delat, abych to po psychicke strance nejak ustala.

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 09.01.17 15:55

@Janli a nemyslis ze mohla dloubnout do delohy, narusit plod a ten se ted uvolnuje?

ivašot.
Kelišová 6245 příspěvků 09.01.17 16:00
@zudina píše:
@Janli a nemyslis ze mohla dloubnout do delohy, narusit plod a ten se ted uvolnuje?

Nemohla, koukni někde na netu na anatomii těhotné dělohy.

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 09.01.17 16:14
@zudina píše:

Tezko, to by jsi mohla potratit pro kazdem sexu co by do tebe dloubal. Ona te vysetruje pres vaginu a ne v deloze.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 09.01.17 16:49

Za to ultrazvuk nemůže. Poslechni rady doktorky v klidu lež.

moby
Kecalka 219 příspěvků 09.01.17 20:29

Kamarádka krvácela, ale vše dopadlo dobře. Má krásněho kluka :kytka:

petulindah
Povídálka 42 příspěvků 17.01.18 17:14

@zudina ahoj muzu se zeptat jak si dopadla? Ja mam dnes to same. Jedu od dr a krvacim. Petra

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama