Krvácení po ultrazvuku - silné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zudina
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 09.01.17 15:27
Krvaceni po ultrazvuku - silne

Ahoj dnes jsem byla na prvnim ultrazvuku jsem 7+0. Dr mi prohlizela vnitrek a v jednu chvili me nejak dloubla a dost to zabolelo. Asi 20 minut pote jsem zacala silne krvacet (uz mam druhou vlozku) volala jsem dr a ta mi rekla at lezim a ze ultrazvuk tohle zpusobit nemohl. A ze videla srdecni akci a ze ted tedy nema cenu aby me znova prohlizela a mam pry pockat jak se to vyvine. Krvacela jste nektera po vysetreni a takhle moc? Vycitam si ze jsem na ten ultrazvuk sla a myslim ze potratim..

Reakce:

Janli
Kelišová 6058 příspěvků 9 inzerátů 09.01.17 15:36

Takhle jednoduché potratit opravdu není. Může ti krvácet děložní čípek, je to tam teď všechno hodně prokrvené. Nejlépe je opravdu ležet a být v klidu. Pokud by to nepřestávalo pak zajet na pohotovost. Lékaři stejně nejsou schopni ovlivnit těhotenství v takhle rané fázi. A ultrazvuk opravdu potrat nezpůsobí.

moby
Kecalka 219 příspěvků 09.01.17 15:36

Kamarádka hodně krvácela na začátku těhu, jela do nemocnice a vše bylo v pořádku ( praskla ji nějaká žilka ).

zudina
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 09.01.17 15:47

@Janli Dekuji za reakci ja vim ze se to takhle na zacatku neda ovlivnit ale prave jsem dostala strach ze je to kvuli tomu jak me tim ultrazvukem jakoby dloubla..

zudina
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 09.01.17 15:47

@moby aha tak se budu modlit aby to bylo neco podobneho.. :,(

Janli
Kelišová 6058 příspěvků 9 inzerátů 09.01.17 15:50

@zudina Nejspíš jo. Prostě ti krvácí trochu čípek. To nemá na těhotenství vliv. Neboj. Já krvácela u každého těhotenství a všechno dobré.

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 09.01.17 15:53

Krvacela jsem v 8. a 12.tt, ale nikdy ne po ultrazvuku a ty mi dr. delal od 5.tt kvuli predchozim SP, nyni jsem v 18.tt. Pri krvaceni jsem se nechala zkontrolovat, protoze jsem mela co delat, abych to po psychicke strance nejak ustala.

zudina
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 09.01.17 15:55

@Janli a nemyslis ze mohla dloubnout do delohy, narusit plod a ten se ted uvolnuje?

ivašot.
Kelišová 6604 příspěvků 09.01.17 16:00
@zudina píše:
@Janli a nemyslis ze mohla dloubnout do delohy, narusit plod a ten se ted uvolnuje?

Nemohla, koukni někde na netu na anatomii těhotné dělohy.

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 09.01.17 16:14
@zudina píše:

Tezko, to by jsi mohla potratit pro kazdem sexu co by do tebe dloubal. Ona te vysetruje pres vaginu a ne v deloze.

Judithkaj
Nováček 09.01.17 16:49

Za to ultrazvuk nemůže. Poslechni rady doktorky v klidu lež.

moby
Kecalka 219 příspěvků 09.01.17 20:29

Kamarádka krvácela, ale vše dopadlo dobře. Má krásněho kluka :kytka:

petulindah
Povídálka 42 příspěvků 17.01.18 17:14

@zudina ahoj muzu se zeptat jak si dopadla? Ja mam dnes to same. Jedu od dr a krvacim. Petra

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >