Krvácení po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RoseG
Nováček 3 příspěvky 10.09.19 07:45
Krvácení po vysazení antikoncepce

Zdravím. Chci se zeptat prosím, před týdnem jsem vysadila antikoncepci Lindynette, kterou jsem brala rok a neco a momentálně krvácím jako bych měla menstruaci přitom mám na ni ještě dost času (skončila mi před 2 týdny). Nevím co s tím poradite mi někdo? Ještě zmíním že jsem začala užívat antikoncepci z důvodu silne a nepravidelne menstruace, aby se mi tzv. urovnal cyklus, což se povedlo a mesicky jsem měla vždy na termín..no a teď bych ráda otěhotněla, jen mám strach o ten menstruacni cyklus :( jinak ještě zmiňuji že jsem začala menstruovat velmi brzo již v 9 letech. Nyní je mi 21. Předem děkuji za odpovědi

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5345 příspěvků 4 inzeráty 10.09.19 07:52

Zcela normální jev, nech ať se tělo srovná. Já otěhotněla vždy do roku od vysazení, takový půl rok se MS rovnala.

Aduš8
Kelišová 5525 příspěvků 10.09.19 08:16

Po vysazení antikoncepce je MS naprosto normální, i když jsi ji měla před dvěma týdny. To jsi ale musela vysadit v půlce platíčka, ne? Pak je logické, že MS přijde. A je jasné, že menstruace byla pravidelná, když byla řízená uměle hormony. Až teď uvidíš, zda to zabralo a pravidelná zůstane.

RoseG
Nováček 3 příspěvky 10.09.19 08:46

@Aduš8 Nene,dobrala jsem celé plato, pak dostala MS a po skončení jsem měla začít brát další plato na 21 dni ale to už jsem nechtěla. Díky za odpověď:)

Aduš8
Kelišová 5525 příspěvků 10.09.19 14:21

@RoseG píšeš, že jsi ji před týdnem dobrala a teď dostala MS, to by souhlasilo. To, co je divné, je ta MS před dvěma týdny, když tvrdíš, že ji máš normálně pravidelnou.

Eva Pechouckova
Nováček 2 příspěvky 11.09.19 23:04
Nedostala jsem to

Ahoj holky, v pondělí jsem začala dělat 7denni pauzu, stane se, že to prostě nedostanu? Nebo není něco špatně?

JancaS84
Stálice 90 příspěvků 14.09.19 18:33

Taky se mi to jednou stalo. Nebrala si teď nějaké léky? A brala si antikoncepci pravidelně?

Váš příspěvek
Reklama