Krvácení po vyšlém tt? Co to znamená?

Anonymní
10.10.19 17:03

Krvácení po vyslem tt? Co to znamená?

Dobrý chci se zeptat. Měla jsem dostat ms 24.9. Nedostala jsem a 27.9. Jsem si udělala tt a měla jsem tam ducha další den už čárka byla silnější a za další 3 dny také vyšlo. Teď jsem 10.10 dostala MS nevíte co to může znamenat? Mám pouze zpoždění a těhotná nejsem nebo můžu být a MS je normální? :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4885
10.10.19 17:07
@Anonymní píše:
Dobrý chci se zeptat. Měla jsem dostat ms 24.9. Nedostala jsem a 27.9. Jsem si udělala tt a měla jsem tam ducha další den už čárka byla silnější a za další 3 dny také vyšlo. Teď jsem 10.10 dostala MS nevíte co to může znamenat? Mám pouze zpoždění a těhotná nejsem nebo můžu být a MS je normální? :?

Těhotná si určitě byla, jestli byl test pozitivní. Jestli krvácení znamená potrat nebo ne, ti řekne jediné doktor. Proč si u něj ještě nebyla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.10.19 17:10
@karkarka píše:
Těhotná si určitě byla, jestli byl test pozitivní. Jestli krvácení znamená potrat nebo ne, ti řekne jediné doktor. Proč si u něj ještě nebyla?

U doktora jsem byla hned byla hned 27.9 ale ten mi řekl že mám teprve 3 dny po vynechání a že nemá smysl mne ani vyšetřit že stejně takhle brzo nic nezjistí a objednal mne na zítra na ultrazvuk takže mám strach co mi řekne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
10.10.19 17:11

Tak těhotná si mohla být a s menstruací to mohlo odejít. Buď se plod nevyvíjel a odešlo to, nebo krvácíš z jiného důvodu. Můžeš mít hematom, ale to se mi nezdá. Občas se stane, že můžeš mít normálně menstruaci i když těhotná jsi. Já bych zavolala dr. aby tě zkontrolovala. Udrla odběr hcg za pár dní znovu a uvidí se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.10.19 17:14
@Jessica4 píše:
Tak těhotná si mohla být a s menstruací to mohlo odejít. Buď se plod nevyvíjel a odešlo to, nebo krvácíš z jiného důvodu. Můžeš mít hematom, ale to se mi nezdá. Občas se stane, že můžeš mít normálně menstruaci i když těhotná jsi. Já bych zavolala dr. aby tě zkontrolovala. Udrla odběr hcg za pár dní znovu a uvidí se.

A ultrazvuk mi může zítra normálně udělat a uvidí co se stalo? Dítě ještě nemám takže pořádně nevím jak to všechno pak funguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
931
10.10.19 17:15

No teď je to buď a nebo. Zkus těhotenský test za pár dní, jestli bude čárka sílit, nebo slábnout. Je spousta možností co to může znamenat. Např. se zárodek špatně uchytil, nebo mohl mít nějakou vadu a tělo ho vypudilo se zpožděnou menstruací. Mohl se ti udělat hematom, což bývá i v začátcích poměrně časté a prcek se buď udrží nebo ne. Mohla jsi dostat menstruaci a přesto se těhotenství udrží. Malé procento žen menstruuje i v těhotenství a v pořádku donosí. Nemusí jít ani o menstruaci, ale prostě o krvácení z různých důvodů. Bohužel, to ti bez vyšetření nikdo neřekne. Je to 50 na 50, buď to prcek zvládne a nebo ne. Kdyby to byla ta horší varianta, tak je sice blbé jak to řeknu, ale lepší když se to stane na úplném začátku, než v pozdějším tt. Pokud chceš mít jistotu, tak zajdi k lékaři, ať ti udělá vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.10.19 17:16
@Ezabel píše:
A ultrazvuk mi může zítra normálně udělat a uvidí co se stalo? Dítě ještě nemám takže pořádně nevím jak to všechno pak funguje

Nebo pouze to zjisti při odběru krve když mám MS?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.10.19 17:19
@Ezabel píše:
Nebo pouze to zjisti při odběru krve když mám MS?

No jdu tam zítra a mám opravdu strach s přítelem se snažíme o mimi už dlouho a teď sme byli oba šťastní a teď zase tohle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13301
10.10.19 17:21

Dneska jsi testovala? Je čárka slabší nebo silnější? Slabší znamená potraceni, silnější, že se mimčo drží a máš třeba hematom.
Já to měla 2× a pokaždé potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.10.19 17:28
@jizvíková píše:
Dneska jsi testovala? Je čárka slabší nebo silnější? Slabší znamená potraceni, silnější, že se mimčo drží a máš třeba hematom.
Já to měla 2× a pokaždé potrat

Netestovala dostala jsem nečekaně MS takže test ani udělat nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.10.19 17:31
@Ezabel píše:
Netestovala dostala jsem nečekaně MS takže test ani udělat nemůžu.

Ale MS mám hodně silný a tmavečervený a s kusama sražené krve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
931
10.10.19 17:38

@Ezabel test si můžeš udělat i když krvácíš. Test to neovlivní, jen ti ukáže, jestli těhotenství prosperuje nebo odchází. V případě silnější čárky než z předchozích dnů, je šance že se těhotenství udrží. Pokud by byla čárka slabší, tak to nejspíš odchází s menstruací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47597
10.10.19 17:39
@Ezabel píše:
Ale MS mám hodně silný a tmavečervený a s kusama sražené krve
:( tak to bude potrat :?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
931
10.10.19 17:39

Cucky sražené krve mouhou být i odcházející hematomy. Ze mě šly opravdu velké kusy sražené krve, myslela jsem, že je konec, ale mimčo se udrželo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
931
10.10.19 17:40

Já tedy tenkrát byla „už“ v 8tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu