Krvácení po zamlklém potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 09:49
Krvácení po zamlklem potratu

Zdravím, byla jsem v 5 tt v děloze ale ještě nic vidět nebylo, hcg každým dnem slablo, včera už jen 38 jendotek.. Včera ráno jsem začla krvácet a rozjelo se to hodně k veceru, trvá to až doteď, včera s bolesti dnes už bez, s černými „malými cucky“.. Můžu to počítat jako menstruaci? Nebo ta ještě přijde.? Setkala jsem se s tím poprvé.. Děkuji. Popř. Jestli jste se s tím někdo setkali, kdy se podarilo znovu otěhotnět? Byli cykly rozhazene, popř anovulacni? Děkuji moc, hezky den. :(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 09:55

Ahoj, já to tak měla. Otěhotněla jsem v lednu a b únoru to odešlo s ms. Brala jsem to jako menstruaci. Cyklus se mi prodloužil z 28 dní na 35. Ale povzbudím tě, jsem teď v 15 tt. Takže proběhla ještě jedna ms a pak se zadarilo :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 10:07
@Anonymní píše:
Ahoj, já to tak měla. Otěhotněla jsem v lednu a b únoru to odešlo s ms. Brala jsem to jako menstruaci. Cyklus se mi prodloužil z 28 dní na 35. Ale povzbudím tě, jsem teď v 15 tt. Takže proběhla ještě jedna ms a pak se zadarilo :srdce:

Dekuji za milou zprávu. Můj cyklus měl 33-35 dnů, teď přišla MS po 17 denním spozdeni.. Takže hádám že to bude strašně rozhozené.. Já bych si přála aby se zadařilo hned příští ovulaci ale to se asi nestane skoro po 9 měsíčním snažení, aby to nyní šlo hned.. :,(
Nikomu bych nepřála aby se v dobe jeho narozenin tohle stalo. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 10:46

Já sem to taky hrozně oplakala, ale víš co ono se říká, že teď máš pohnojeno a půjde to jako po másle. Šance, že se zadaří tento nebo příští cyklus tam určitě je. Já si říkala, že lepší takhle na začátku než pak později a nebo mít nemocné mimi :hug: budu ti moc držet palce.. Aby se brzy zadařilo :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 11:34
@Anonymní píše:
Já sem to taky hrozně oplakala, ale víš co ono se říká, že teď máš pohnojeno a půjde to jako po másle. Šance, že se zadaří tento nebo příští cyklus tam určitě je. Já si říkala, že lepší takhle na začátku než pak později a nebo mít nemocné mimi :hug: budu ti moc držet palce.. Aby se brzy zadařilo :andel:

To je pravda moc děkuji a přeji hodně zdraví i tobě :hug: :srdce:

Váš příspěvek
Reklama