Reklama

Krvacení po zapomenutí antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rolexka
Povídálka 30 příspěvků 08.02.17 18:19
Krvacení po zapomenutí antikoncepce

Zdravím :mavam:.Antikoncepci beru něco přes rok…teď beru 3.týden a poslední prášek bych měla vzit v pátek problém je v tom že sem dneska začla krvácet vůbec mi nešlo do hlavy jak je to možné a byla sem přesvedčená že prášky sem užívala tak jak sem měla ale až ted večer sem si všimla že tam mám prášek i na sobotu což znamená ze sem někdy musela prášek zapomenout ale vůbec nevím kdy :nevim: tipuji že to mohlo být koncem druhého nebo začátkem třetího týdne..poradíte jak v tomhle přípaďě postupovat? Děkuji :)

Reklama

Reakce:

aledud
Kecalka 407 příspěvků 08.02.17 19:26

Pokračovat jak máte. Antikoncepce, ale nebude cca 14 dnů 100% účinná, tak pozor na to.

rolexka
Povídálka 30 příspěvků 08.02.17 19:38
@aledud píše:
Pokračovat jak máte. Antikoncepce, ale nebude cca 14 dnů 100% účinná, tak pozor na to.

Tak že mám vzít teď dva najednou a dobrat pak pauzu a nebo radši bez pauzy začít brát další? Vůbec si nevím rady tohle se mi ještě nestalo :-D

aledud
Kecalka 407 příspěvků 08.02.17 19:52

Ne dva najednou, prostě dobrat po jednom, ten jeden vyhodit. Potom normálně pauza. Ale opravdu bacha nebude těch 14 dnů 100% spolehlivá.

rolexka
Povídálka 30 příspěvků 08.02.17 19:59
@aledud píše:
Ne dva najednou, prostě dobrat po jednom, ten jeden vyhodit. Potom normálně pauza. Ale opravdu bacha nebude těch 14 dnů 100% spolehlivá.

Dobře děkuju :-)

AnnieTRoj
Kecalka 202 příspěvků 08.02.17 20:02

Já bych jela bez pauzy a pal spolehlivá je.

rolexka
Povídálka 30 příspěvků 08.02.17 20:17
@AnnieTRoj píše:
Já bych jela bez pauzy a pal spolehlivá je.

Uvažuju nad tím v příbaláku je že si mám dát buď hned pauzu a nebo si vzít dva najednou a dobrat a najet na další plato akorát nevím když už krvacím a ani fakt netuším ten den :-D no sice se mi do toho moc nechce ale asi pojedu bez pauzy :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama