Krvácení po zavedení tělíska

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
61
15.1.22 20:22

Krvácení po zavedení tělíska

Zdravím ženy, podělíte se prosím některá o zkušenost, jak dlouho jste krvácela po zavedení hormonalniho nitroděložního tělíska?
Já jsem krvácela asi týden pak 2 týdny spinila a teď jsem začala zase krvácet, asi se to spojilo s “normální” menstruací. K doktorce na kontrolu, jestli si telisko dobře sedlo, jdu příští týden. Po telefonu mi ale říkala, že spineni a slabé krvácení muže trvat až 4 měsíce.
Jak dlouho jste krvaceli/spinili vy?
Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
332
15.1.22 20:37

Jo takhle jsem to měla cca 6 mes.,pak bolesti že jsem nemohla chodit, udělali se mi cysty, tak šlo milé tělísko za 8 tis.do koše, některé tělo ho prostě nepřijme. Tim Nechci strašit, třeba si to sedne a bude to ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
15.1.22 21:08
@Tyna4321 píše:
Zdravím ženy, podělíte se prosím některá o zkušenost, jak dlouho jste krvácela po zavedení hormonalniho nitroděložního tělíska?
Já jsem krvácela asi týden pak 2 týdny spinila a teď jsem začala zase krvácet, asi se to spojilo s “normální” menstruací. K doktorce na kontrolu, jestli si telisko dobře sedlo, jdu příští týden. Po telefonu mi ale říkala, že spineni a slabé krvácení muže trvat až 4 měsíce.
Jak dlouho jste krvaceli/spinili vy?
Děkuji :)

Trvalo to nějaký ten měsíc, než se to ustálilo. Pokud tě nic nebolí, nevzdávej to. Já už mám tělísko podruhé, mám ho dva roky a z menstruace se stalo spíš jen občasné špinění 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 21:09

Ahoj, vydrž, 4 měsíce nepořádek… špinění, krvácení, a potom jako když utne a paráda. Téměř mizivá a pravidelná menses… :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
16313
15.1.22 21:24

Mě si tělísko sedadlo cca 4-5 měsíců. Ale celkově je super, vyměňuji už jedno za druhé, aktuálně mám třetí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7761
15.1.22 21:42

1 rok, už jsem byla fakt zoufalá, pak jako když utne a 4 roky nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
995
15.1.22 23:30

Nehormonalni par dnů a pohoda, jen menstruace byla trochu silnější, ale krátká. Hormonální těl. byl problém, spinila a krvacela jsem skoro rok a když už jsem to vzdala a chtěla ho nechat vyndat, tak par dnů před návštěvou doktora samo vypadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1617
15.1.22 23:43

Jo, takto jsem krvácela/špinila rok. Poté jsem to vzdala a nechala si ho vytáhnout. V ordinaci to doktorovi nešlo, tak jsem musela dokonce na zákrok. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
15.1.22 23:48

Takhle jsem to měla též. Za 3 měsíce pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat