Krvácení, pozitivní tt, //

5070
13.5.20 10:18

Krvácení, pozitivní tt, //

Ahoj holky,

chci se zeptat, v případě, že máte pozitivní tt (jemně, ale nemusíte brát lupu) a začnete krvácet… kdy odejde hcg z moči? Respektive, včera jsem kolem 12. polední začala slabě krvácet, dnes je krvácení již menstruační a test stále stejný…

bojím se mimoděložního…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.5.20 10:25

Jela bych má gyndu ještě dnes..bohužel můžeš i potrácet. Menstruační krvácení není normální.

• Citovat
  • Nahlásit
5070
13.5.20 10:29
@Anonymní píše:
Jela bych má gyndu ještě dnes..bohužel můžeš i potrácet. Menstruační krvácení není normální.

já ani upřímně nevěřím, že by se tam něco udrželo, pokud je to v děloze… spíše se obávám toho mimoděložního

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
13.5.20 10:36

Jak jsi daleko? Nemusí to znamenat nic, může to být jen uhnizďování, může to být hematom,… Jdi na gyndu, v některých případech můžou udržení pomoct. Ale my tu z dálky neporadíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18470
13.5.20 10:46

@šmoulililinka počkala bych tak týden po ms, udělala test a pak případně zavolala doktorovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
13.5.20 10:55

Ahoj ja mela pozitivni test, a zacla jsem krvacet menstruace. Kdyz mi skoncila menstruace sla jsem k dr. Vzal krev a potvrdilo se ze slo o biochemicke tehotenstvi v krvi nizka hladina hcg. Chodila jsem co tyden na krev, jestli mi klesa, aby se vyloucilo mimodelozni. Kazdopadne chodila jsem asi mesic a pul než kleslo uplne na 0, ale zase na to hned za dva mesice se zadarilo, jak se říká svym zpusobem je pohnojeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22368
13.5.20 11:10

Pokud jsi v době, kdy jsi měla dostat menzes, tak nemá smysl chodit k lékaři. Mimoděložní těhotenství se v této době neprojevuje a ani není nijak zjistitelné. U tebe se nejspíš jedná o biochemické těhotenství a odejde s menzes. Počkej až přestaneš krvácet a pak si udělej test. Kdyby byl pozitivní, tak se objednej k lékaři, aby zjistil, zda je plod v děloze. Pokud máš na testu jen ducha, je hvg v krvi nízké a ani lékař ultrazvukem nic nezjistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5070
13.5.20 11:17

@Janli @Mkilus holky děkuji, něco takového jsem si myslela taktéž :) počkám až odkrvácím a udělám test a dle toho se zařídím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5070
13.5.20 12:13

Holky a co když test dneska naopak zesílil? ale regulérně krvácím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
13.5.20 12:38

Počkej až dokrvacis, pak zajdi na kontrolu k dr. Minimálně ti udělá ultrazvuk a vezme krev a zjisti hladinu hcg. Může být, ze se plod udrží. Teď s tím stejně nic nenadelas, zajdi pak k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22368
13.5.20 12:40

@šmoulililinka nechala bych to na přírodě. Zdravý těhotenství přežije i silný krvácení - vlastní zkušenost. A pokud embryo není ok, stejně tomu nepomůže nic a nikdo. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
13.5.20 12:45

A Ty jsi nebyla ještě na UZ prohlídce u gynekologa? Pokud ano, MT by jasně vyloučil, když by byl plůdek nebo aspoň váček vidět v děloze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
13.5.20 12:47

@šmoulililinka Jsem po IVF a měla jsem to tenkrát také. Týden po vložení embrya jsem najednou začala krvácet, klasická MS, ale krvácela jsem jen asi tři hodiny pak to ustávalo a test normálně sílil. A dnes mám dvouletého syna. Tak budu držet palce aby to i u tebe bylo v pohodě a miminko to zvládlo 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
13.5.20 12:49

Já viděla 12, tak jsem myslela, že jsi 12tt :D tak to je jiná, nevím, jak máš dlouhé cykly, takže vyčkat do MS, buď přijde nebo ne…myslím, že MT se projevuje krvácením až později..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5070
13.5.20 12:50

@Janli jak dlouho jsi krvácela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu