Krvácení před kyretáží, mám tam jít?

Anonymní
3.5.20 09:14

Krvácení před kyretáží, mám tam jít?

Ahoj holky. Píšu sem poprvé, ale jsem zoufalá. Snažili jsme se o miminko a byli jsme šťastní, že to rychle vyšlo. Ve čtvrtek jsem šla na běžnou kontrolu, byla jsem 9+4 a paní doktorka byla nějaká zmatená. Řikala mi, že tam mám 2..Ale pak zas něco o dvojité děloze, přitom jsem byla na kontrole 6+4 a bylo tam 1 a dokonce srdíčko. Odeslala mě do nemocnice, kde mi bylo sděleno, že plod je bez cévní aktivity a velikostně odpovídá 6+5. Automaticky jsem byla objednaná na kyretáž v pondělí, jiná možnost mi nebyla nabídnuta. Pak jsem ale patrala na internetu, že to jde i jinak. Dávala jsem si červené víno, horkou vanu..piju šalvěj.. Už od čtvrtka špiním a poslední 2 dny mám na toaletním papíře krev a do záchodu občas vypadne cucek, ale není to žádné silné krvácení, tak nevím a prosím o radu. Jestli tam zítra jít a podstoupit zákrok nebo to ještě nějak zkusit.. :,(
Předem moc děkuji a omlouvám se za slohovku, ale nevím komu říct o radu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3787
3.5.20 09:40

Jestli to není silné kontinuální krvácení s křečema, tak vydrž do pondělka v klidu doma. Taky jsem měla čekat týden na kyretáž, ale druhý den se rozjelo tak silné krvácení, že čekat doma, tak asi dřív vykrvácím :mrgreen: šla jsem na sál akutně hned večer jak jsem přijela. Neboj, kdyby byl opravdu vážný problém, se kterým bys měla jet, tak to poznáš. Drž se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
3.5.20 09:48

Já bych zkusila ještě vydržet, třeba se to rozjede a odejde to samo a zákrok nebude potřeba.. :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
3.5.20 10:01

Děkuji za reakce. No já bych raději počkala… Ale jsem právě na zítra objednaná. Nikdo se mě ve čtvrtek na nic neptal a nic nevysvětloval. Doktor odešel a sestra automaticky objednala. Ani mi neřekla, co si vzít s sebou, jak to bude probíhat nebo tak.. Hlavně, že s manželem telefonovala aby objednala 20 dkg šunky..
Jen nevím, jaké mám teď možnosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
3.5.20 10:02

Zítra ráno bych zavolala do nemocnice, že je to tak a tak. Myslím, že ti sami řeknou :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
3.5.20 10:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Píšu sem poprvé, ale jsem zoufalá. Snažili jsme se o miminko a byli jsme šťastní, že to rychle vyšlo. Ve čtvrtek jsem šla na běžnou kontrolu, byla jsem 9+4 a paní doktorka byla nějaká zmatená. Řikala mi, že tam mám 2..Ale pak zas něco o dvojité děloze, přitom jsem byla na kontrole 6+4 a bylo tam 1 a dokonce srdíčko. Odeslala mě do nemocnice, kde mi bylo sděleno, že plod je bez cévní aktivity a velikostně odpovídá 6+5. Automaticky jsem byla objednaná na kyretáž v pondělí, jiná možnost mi nebyla nabídnuta. Pak jsem ale patrala na internetu, že to jde i jinak. Dávala jsem si červené víno, horkou vanu..piju šalvěj.. Už od čtvrtka špiním a poslední 2 dny mám na toaletním papíře krev a do záchodu občas vypadne cucek, ale není to žádné silné krvácení, tak nevím a prosím o radu. Jestli tam zítra jít a podstoupit zákrok nebo to ještě nějak zkusit.. :,(
Předem moc děkuji a omlouvám se za slohovku, ale nevím komu říct o radu..

Odmítnout můžeš, že chceš počkat..ale pokud jsi v 10 tt..( byť plod neodpovídá), osobně si myslím, že kyretáž tě nemine..aby tam něco nezůstalo. Ale kdo ví..poptej se zítra, udělají stejně UTZ a uvidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
3.5.20 10:15

Opravdu moc děkuji za reakce. Hned je mi lépe.. No uvidíme zítra, ale asi bych byla radši, kdyby se rozjel potrat samovolně. To čekání je hrozné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7600
3.5.20 10:19

Radši bych šla na vyčištění. Jestli jsi v 10tt, i když je plod menší, můžou ti tam kusy zůstat, a stejně bys šla na docisteni. A spontánní potrat prý bolí jako porod, kdyz te vyčistí máš to hned zasebou… Preju hodně štěstí v dalším těhotenství :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
3.5.20 10:23

Pockala bych, ja mela zamkle v 6+5, zjisteno v 8+5. Dva dny jsem mela silne krece v noci a silnejsi krvaceni. Za tyden na utz vse vycistene. Pp prvni menstruaci se muzeme snazit znovu. Po kyretazi budes muset 3 mesice cekat, i kdyz ti plno zenskych napise, ze se snazili hned, stejne je lepsi pockat, protoze je to zasah dp delozni sliznice.
Hlidej si teplotu, abys nemela horecku, prilis silne krvaceni a silne bolesti, to mi rekla doktorka, ktera sama navrhla tyden vyckat nez se to rozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
3.5.20 10:25

Jinak jsem to popohanela svarakem, salvejovym a malinikovym cajem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
3.5.20 12:30

Šalvějový čaj piju od čtvrtka a sice krvácím, ale ne nějak moc.. Vložka je téměř čistá, jen papír po utření je úplně rudý.. No uvidíme, ale mám strach a zítřka se děsím :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
4.5.20 19:50

Tak už to mám za sebou a jsem doma. Fyzicky to bylo v pohodě ale ta psychika.. Doufám, že ms příjde co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat