Krvácení při antikoncepci mimo cyklus

Anonymní
14.12.20 08:48

Krvácení při antikoncepci mimo cyklus

Čau holky, prosím o radu. Beru již dlouho antikoncepci Katya. Vždy bylo vše bez problémů menstruace pravidelná i když beru v kuse :wink:. Je to 14 dní co mi zkončila menstruace ale teď jsem začala trošku krvácet. Jsem z toho vyplašená. Stává se vám to občas taky? Mám v plánu jít na gyndu ve středu. Jinak chodím pravidelně na kontroly :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20103
14.12.20 08:51

Zatím na gyndu neběhej, počkej, jestli se to bude opakovat další měsíc a pokud ano, tak ti nesedí antikoncepce. Někdy se stane, že ji tělo přestane přijímat. Jednorázová zakrvácení se občas stát může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2890
14.12.20 08:54

Já měla dříve stejný problém a může být hned několik důvodů.
a) dlouhodobé užívání jednoho druhu HA - takže to chce změnu
b) máš třeba nízko-hormonální antikoncepci, která Ti už nevyhovuje - tělo se mění a tím i hladina produkovaných hormonů. Laicky řečeno, prostě Tě „hormonálně neudrží“. To byl i můj problém..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.12.20 17:48

Ahoj, já měla tedy nedávno nasazenou novou antikoncepci a špinila jsem mimo menstruační cyklus. Doktorka mi řekla že to je normální než si na to tělo zvykne, popřípadě že to je normální i u žen které berou antikoncepci už déle.
Někde jsem i četla že to může být ovulační krvácení, tak bych doporučila si do mobilu stáhnout menstruační kalendář a sledovat to. Na gyndu bych s tím zatím zbytečně nechodila ale chápu že chceš mít jistotu:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
14.12.20 19:05

Ahoj, taky sem s antikoncepcí špinila mimo cyklus, takže zatím počkej a uvidíš a kdyžtak si někde skoč ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 19:09

Já mám právě jít ve středu na plánovanou kontrolu, tak ale teď nevím, jestli mě vyšetří? :nevim:
Každopadně jste zlatíčka děkuji za odpovědi. Mě se to právě stalo poprvé, jinak jsem to měla úplně ukázkově :srdce: :D

• Citovat
  • Nahlásit
6
17.12.20 13:51

Ahojte chci se zeptat beru pravidelně antikoncepci Leverette nikdy jsem nevynechala a teď jsem v 7 denní pauze jenže menzes po třetím dnu stále nepřišel myslíte ze bych mohla být těhotná??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.12.20 15:11
@Nikol432 píše:
Ahojte chci se zeptat beru pravidelně antikoncepci Leverette nikdy jsem nevynechala a teď jsem v 7 denní pauze jenže menzes po třetím dnu stále nepřišel myslíte ze bych mohla být těhotná??

Jestli si chceš být jistá, tak bych si být tebou udělala test. Já třeba když jsem zase začala brát antikoncepci a samozřejmě už jsem vedla sexuální život, tak se mi to pokaždý takhle opožďovalo a furt opožďuje. Myslím si že to je normální, hormony a tak. Ale jestli chceš mít jistotu tak ten test nebo gynda:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat