Krvácení při pohlavním styku

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 00:44
Krvácení při pohlavním styku

Už celkem dlouhou dobu při sexu krvácím a někdy cítím i bolest v podbříšku, na gyndě jsem byla, ale doktorka mi při ultrazvuku řekla, že tam mám volnou tekutinu, takže nejspíš prasklá cysta, předepsala mi jen nějaké prášky, které mě měly tekutiny zbavit, ale řekla, že není nutné, abych je brala, takže jsem si je nakonec nekupovala..jenže problém nevymizel, při sexu pořád krvácím a mám strach, čím to může být, na preventivní prohlídce mi bylo řečeno, že mám zvětšený jeden vaječník, tak nevím, jestli to může mít nějakou souvislost, každopádně nevím, co teď dělat, je mi blbé jít znova na gyndu, protože by mi zřejmě řekla to samé..svoji paní doktorku mám ráda, ale občas mám pochybnosti, jestli bych neměla přejít jinam, nějak se mi to nezdá, mám strach..

Reakce:
Afrikana
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 11.06.19 01:54

Tak si zajdi jinam na konzultaci, ne? :nevim:

cecetka
Echt Kelišová 8465 příspěvků 11.06.19 05:18

Co to je… napsala mi nejake prasky, ale neni nutne, abych je brala :nevim:

Rozhodne to, co popisujes neni obvykle. Trvej na dukladnem vysetreni na specializovanem pracovisti. Tva Dr. ti napise zadanku.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 11.06.19 05:34

Ja jsem kdysi se stejnym problemem byla u svoji doktorky a vse v poradku, jsem pry mlada, dole uzka a partner dost vyvinuty.. nejak se mi to nezdalo, takze jsem pohledala na netu a kdyz jsem zjistila, ze takovehle krvaceni muze byt priznak rakoviny delozniho cipku 8o no takze probehla okamzita zmena doktorky a dopadlo to jeste dobre - byl to „jen“ zanedbany cipek a spravila to dvoje atb, jedny na zavadeni dolu, jedny na polykani.. tim Te nechci nejak strasit, ale u gynekologa, ktery tohle nejak neresi, bych ja osobne nezustavala.. navic co vim, tak kdyz mas cystu a ta praskne, tak nekrvacis jen pri styku, ale proste nejakou chvili :nevim:

Kotatko03
Echt Kelišová 8736 příspěvků 1 inzerát 11.06.19 07:01

Na tvém místě bych si vyslechla názor ještě jiného Dr. :nevim:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 1 inzerát 11.06.19 09:53

Jak není nutné abych je brala? To jsem ještě neslyšela, tak snad ti je předepsala z nějakého důvodu, vyměnila bych doktorku, toto se mi nezdá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 12:57

Bylo mi předepsáno toto, nejsem v tomhle nějak znalá, ale nějak se mi to nezdá..

Váš příspěvek
Reklama