Krvácení při sexu a poté

Smazaný anonym
28.4.17 10:59

Krvácení při sexu a poté

Ahojte holky mám na vas dotaz, Již 3 měsice beru HA cleonitu, na začatku braní jsem měsíc krvácela pak se to srovnalo. Nedávno mi zjistili přemnožene kvasinky slabý zánět, Ted vždy po sexu krvácim i druhý den poté trochu to i boli zvlašt při poloze zezadu je ale pravda že jsem i při sexu ve stresu protože nás furt ruší tchýně :oops: :nevim: co stim diky cytologii mám v pořádku

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.4.17 11:03
@Anonymní píše:
Ahojte holky mám na vas dotaz, Již 3 měsice beru HA cleonitu, na začatku braní jsem měsíc krvácela pak se to srovnalo. Nedávno mi zjistili přemnožene kvasinky slabý zánět, Ted vždy po sexu krvácim i druhý den poté trochu to i boli zvlašt při poloze zezadu je ale pravda že jsem i při sexu ve stresu protože nás furt ruší tchýně :oops: :nevim: co stim diky cytologii mám v pořádku

Nebrat antikoncepci, jinou polohu provozovat, zajistit si soukromí, být uvolněnější, nejít na sex silou… Mě udivuje, kolik žen bere antikoncepci, mě to přijde jako hrozné „svinstvo“ do těla. Můj názor. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 11:11

@Werushka77 Taky jsem byla proti HA, ale radši budu brát HA a nemusím se tolik bát nechtěného těhotenství, nemám bolestivou menstruaci a nijak mě neomezují bolesti…Mě zase udivuje kolik žen se nechrání a pak brečí…

Zakladatelko..máš zánět, tak bych zkusila půst :) Nejddřív se vyleč a pak soulož, jednou jedinkrát jsem měla sex při zánetu zezadu a strašně to bolelo :kytka: A kvasinky můžeš přenést i na partnera tak pozor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 11:14

@Barunka.10 Tak každý má na to asi jiný názor. Myslím si a četla jsem někde od různých žen, že jim to rozladilo tělo a že litují, že to kdy začaly brát. Jde i jiná ochrana zvolit než toto dle mě. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
28.4.17 11:18

Myslím, že je úplně jasné, že Ti Tvoje tělo říká, že mu ta antikoncepce nedělá dobře. Buď vysadit úplně, nebo zvolit jiný druh. Nemá cenu řešit následky když je příčina jasná. Dokud jsem ji brala, měla jsem záněty několikrát do roka. A ani mě nenapadlo to spojovat. Od té doby co ji neberu (3 roky), nevím co to kvasinky jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 11:22

@Werushka77 :kytka:
Taky jsem četla spoustu negativních zkušeností i od různých doktorů, a přiznám se, že se ve skrytu duše také bojím, abych pak třeba neměla problém s plodností atd..Ale prozatím neznám lepší ochranu proti otěhotnění..Klidně poraď ochranu, která bude fungovat A nebudu mít bolesti při MS ( je otravné bez Ha při ms jen ležet a zvracet)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5739
28.4.17 11:36

Za mě můžou posuzovat vliv HA jen t, co jí někdy měly a to dlouhodobě a mají srovnání. Za mě už ne a nikdy. Měla jem jí 14 let a lebedila si, jak mám svobodnej život v sexu. Partnera stálého, nic nás nerušilo, akorát opakované záněty, vaginitidy a pod. Pak jsme chtěli miminko, to se nám povedlo napoprvé a byl z toho samovolný potrat, pak jsem otěhotněla hned znova a vše bylo ok, jen udržení miminka byl problém, rodila jsem 33tt to tedy z důvodů infekce plodových obalů, ale od začátku bylo jasné, že mi hormony nefungují tak jak by měly. Pak mi doktorka nabídla MIrenu, takové potíže, co mi to rozjelo bych nikomu nepřála, neustálé špinění a krvácí, doktorka mě pořád utěšovala, že mě to přejde. Ne nepřešlo a střídavě se to objevovalo stále necelé dva roky. Pak jsem jí nechala vyndat a začali jsem se snažit o druhé dítě. Jenže se ukázalo, že tím že jsem začala brát HA v mladém věku, kdy nebyl cyklus ustálený, tak tělo jede v blbém režimu. Takže cyklus 50 dní, nebyl vzácností. Otěhotnění mi trvalo 8 měsíců, z toho jsem dvakrát potratila. Hormonální profil se mi dokončil přesně před úspěšných otěhotnením a tam se zjistilo, že se mi opravdu hormony zvyšují příliš pomalu, pak už je vajíčko staré a tam je problém. Po druhém porodu jsem si nenechala dát nic, takže jsem 3 roky bez hormonů navíc, cyklus se mi ustaloval po porodu cca rok, teď už je to dobré. Jsem o 17 kg lehčí, než před prvním dítětem.
Takže krvácí během cyklu je divné a je třeba jít k doktorovi a nenechat se odbýt tvrzením, že to přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
28.4.17 11:43

Doktoři na problémy spojené s HA rádi odpovídají, že to přejdě a že to není možné. Je to fakt smutné, že nedokážou narovinu říct co všechno to může způsobovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:25

@Werushka77 :palec: Také lituji, takže naprosto souhlasím s tímto názorem.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 12:56

@Barenka5 Děkuji, aspoň někdo se tu do mě hned nepouští za můj názor. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat