Krvácení při sexu, co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 13:32
Krvácení při sexu, co dělat?

Předevčírem jsme s přítelem měli sex, ještě před samotným sexem mi to dělal rukou a asi jsem nebyla dostatečně uvolněná, nebo nevím, ale pak si všiml, že je celý od krve, divné je, že měl od krve i ruku, takže se muselo něco stát už při samotném prstění..nestalo se nám to poprvé, už několikrát byla na kondomu krev, ale nikdy neměl krvavou i ruku..
Když jsem začínala sexuálně žít, měla jsem docela velké problémy..několik prvních měsíců jsme se s přítelem snažili, ale měla jsem takové bolesti, že jsem nemohla dovolit, aby do mě proniknul, jednoho dne se to podařilo, ale vůbec jsem nekrvácela, a když jsem šla na gyndu na kontrolu, paní doktorka mi řekla, že mám pevnou panenskou blánu a není pořád protržená (už to bude pomalu asi rok od toho) nevím, co mám dělat..bylo by opravdu divné, kdyby jsem i po roce sexuálního života, byla vlastně pořád panna, ale neumím si vysvětlit to krvácení..

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 13:36

Mě se přesně tohle stalo (přítel s krvavou rukou od prstění) když mě přitel poprvé prstil, jelikož mě odpanil. Tak mě napadá jedině to, že tě přitel mohl odpanit rukou..ale nevím po takové době…nic jiného mě nenapadá. Nebo sem tam také po sexu trochu krvácím a to se stává po divokém sexu..že tě třeba mohl přítel trochu natrhnout.

Lexter
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 3 inzeráty 05.03.19 13:40

Možná je záhodno zajít na gyndu znovu. Pokud je panenská blána pořád na místě (jo, to se může stát i po delší době, poškozuje se pak dost často a zase se zhojí), možná by stálo za to ji „narušit“ chirugicky. Jestli se to dělá fakt nevím.

Rozhodující ale je opětovná návštěva doktorky. Ať tě ani nenapadne mudrovat tady s náma bez její rady. Opakované krvácení je problém.

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 8595 příspěvků 05.03.19 13:46

STavila bych se k doktorce, aby tě prohlédla a řekla. Může to být třeba jen překrvený čípek nebo nějaký zánět atd. Od počítače to nikdo nepozná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 14:08

mám sice jnou zkušenost ( před 6 lety), ale do ted z toho mám strach. Tehda jsem byla cca 5 měsíců po porodu, často jsem tehná po porodu zakrvácela, ale vždy to přestalo až na jednou, po klasickém sexu který jsme spovozovali, nic vyjímečného to nebylo, jsem začala krvácet, manžel měl penis také od krve, šla jsem se osprchnou a myslela jsem si že mě to přejde, po pár minutách se to spupňovala že jsem ležela v kaluži krve a manžel musel zavolaz záchranku. V nemocnici jsem šla akutně na sal, kde my zjistili rupturu v pochvě cca 4 cm, tehdá jsem mohla vykrvácet, ale naštěstí to dopadlo dobře, ale i teď máme pořád strach, situaci jsme do dnes nepochopili. Není radno něco podceňovat a raději si zajdi k dr, ať víš co to je..

Váš příspěvek
Reklama