Reklama

Krvácení při sexu při snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 10:10
Krvaceni pri sexu pri snazeni

Ahoj, prvni mesic se s pritelem snazime o miminko (jedno dite uz mam)…posledni tyden pri pohlavnim styku ale krvacim…menstruaci jsem mela dostat pred dvema dny, tehotensky test je negativni vzdycky jsem si rikala ok dostala jsem to ale druhy den jak kdyz utne…na pondeli jsem objednana k doktorce ale chtela jsem se zeptat zda nemela nektera z vas neco podobneho, co to bylo a zda to muze mit vliv na pripadne tehotenstvi nebo zda se to leci dlouhodobe a s tehotenstvim se muzu na par mesicu rozloucit..dekuji moc za nazory

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 10:21
@Anonymní píše:
Ahoj, prvni mesic se s pritelem snazime o miminko (jedno dite uz mam)…posledni tyden pri pohlavnim styku ale krvacim…menstruaci jsem mela dostat pred dvema dny, tehotensky test je negativni vzdycky jsem si rikala ok dostala jsem to ale druhy den jak kdyz utne…na pondeli jsem objednana k doktorce ale chtela jsem se zeptat zda nemela nektera z vas neco podobneho, co to bylo a zda to muze mit vliv na pripadne tehotenstvi nebo zda se to leci dlouhodobe a s tehotenstvim se muzu na par mesicu rozloucit..dekuji moc za nazory

Občas se mi to stane, žádný zdravotní problém to není, jen překrvení před MS. Stává se mi to i po kontrole na gyndě. K doktorce ale pro jistotu zajdi, ať máš klid.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >