Krvácení při sexu při snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 10:10
Krvaceni pri sexu pri snazeni

Ahoj, prvni mesic se s pritelem snazime o miminko (jedno dite uz mam)…posledni tyden pri pohlavnim styku ale krvacim…menstruaci jsem mela dostat pred dvema dny, tehotensky test je negativni vzdycky jsem si rikala ok dostala jsem to ale druhy den jak kdyz utne…na pondeli jsem objednana k doktorce ale chtela jsem se zeptat zda nemela nektera z vas neco podobneho, co to bylo a zda to muze mit vliv na pripadne tehotenstvi nebo zda se to leci dlouhodobe a s tehotenstvim se muzu na par mesicu rozloucit..dekuji moc za nazory

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 10:21
@Anonymní píše:
Ahoj, prvni mesic se s pritelem snazime o miminko (jedno dite uz mam)…posledni tyden pri pohlavnim styku ale krvacim…menstruaci jsem mela dostat pred dvema dny, tehotensky test je negativni vzdycky jsem si rikala ok dostala jsem to ale druhy den jak kdyz utne…na pondeli jsem objednana k doktorce ale chtela jsem se zeptat zda nemela nektera z vas neco podobneho, co to bylo a zda to muze mit vliv na pripadne tehotenstvi nebo zda se to leci dlouhodobe a s tehotenstvim se muzu na par mesicu rozloucit..dekuji moc za nazory

Občas se mi to stane, žádný zdravotní problém to není, jen překrvení před MS. Stává se mi to i po kontrole na gyndě. K doktorce ale pro jistotu zajdi, ať máš klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >