Krvácení při stolici po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JitaPitterova
Kecalka 217 příspěvků 14.10.14 16:15
krvaceni pri stolici po porodu

Ahojky maminky jsem 5tý týden po porodu a když jsem dnes šla na velkou tak jsem se celkem polekala protože jsem v zachodě našla celkem dost krve :/ měla to taky některá s vás mám strach :(((

Reakce:
pajulinkaa
Závislačka 4526 příspěvků 14.10.14 16:21

Ahoj, neboj ja to mela asi.pul roku po porodu. Zajdi si k doktorovi, muzou to byt hemoroidy a pak by to mohlo i dost bolet :roll:

zrcadlo
Kelišová 7291 příspěvků 14.10.14 16:26

Taky mi po porodu vylezly krvácivé hemoroidy, pomohly čípky z lékárny, ale jestli kojíš, řekni to lékárnici, některé se při kojení nesmí a jiné v pohodě. Bohužel se mi to ještě rok po porodu vrací, ale rychle se to přeléčí. Pomáhají i sedací koupele nebo mast s dubovou kůrou, ale jestli je to uvnitř a krvácivé, čípky jsou nejrychlejší.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.10.14 16:41

@JitaPitterova zajdi k dr.. můžou být hemeroidy. Je to po porodu celkem normální..

zrcadlo
Kelišová 7291 příspěvků 14.10.14 16:49

Jo a ještě poznámka, pokud je krev jasně červená, je čerstvá a jsou to nejčastěji hemoroidy a nic vážného, pokud je tmavě červená, není čerstvá a značí to problém hlouběji a mohlo by to být něco ve střevech a vážnější. To jen, že já se poprvétaky hrozně lekla a hned mě napadla rakovina tlustého střeva. U doktora jsem nebyla, ještě ten denjsem si koupila v lékárně ty čípky a za dva dny byl klid, k doktorovi bych šla až v případě, kdy by nepomohly. Samozřejmě jestli se hodně bojíš, nebo jsi třeba byla hodně šitá při porodu a máš podezření na rupnutí, tak radši běž.

JitaPitterova
Kecalka 217 příspěvků 14.10.14 17:57

Nene krvácení je světlé :) zkusím zítra ty čípky a uvidíme :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >