Krvácení při styku vs nidace

7
6.9.15 10:54

Krvácení při styku vs začátek těhotenství

Ahoj všichni,
jelikož jsem nenašla žádnou diskuzi odpovídající na můj „problém“, zakládám novou - chtěla bych vědět jestli jste to někdo měli podobně, případně co byste v mojí situaci dělali.
S manželem se „už“ dva měsíce snažíme o miminko, minulý měsíc šest dní před menstruací jsem začala při styku krvácet - ale nic mě nebolelo. Ob dva dny při dalším styku - opět krvácení. Byla jsem u lékaře a prý vše v pořádku (nic na utz neviděl). Poté jsem až do menstruace hnědě špinila. Menstruace přišla v termínu a normální.
Teď další měsíc, opět mám týden do MS (má přijít příští pátek) a minulou noc při styku opět krvácení (jasně červená krev, ale pouze při styku), no a teď opět hnědě slaboulince špiním. Je im 27 a doteď nikdy předtím se mi nic podobného nestalo, až posední dva měsíce co se snažíme o mimi, máte někdo zkušenost? Myslíte že je možné otěhotnět? A může pohlavní styk vyvolat krvácení a zabránit případné nidaci?
Navíc žiju v zahraničí, můžete mi případné poradit jaké vyšetření si mám od lékaře nechat udělat? Děkuju moc za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7
6.9.15 15:15

Ahoj, opravdu se nikdo s ničím podobným nesetkal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
6.9.15 16:35

@Alvap21 nesetkala jsem se, ale jestlize se snazim jen dva mesice a pred tim jsi treba brala hormonalni antikoncepci muze to byt tim
Jinak pohlavni styk muze vyvolat kvaceni pokud dojde k nejakemu drobnemu natrzeni treba.. a s tim otehotnenim - nektere zenske prece byly tehotne a „spinily“ nebo nektere dokonce pry mely prvni mesice normalne menzes, takze by teoreticky i tehotenstvi bylo mozne…
Jinak zalezi kde zijes take, v Anglii clovek treba nevidi zenska gynekologa ani v tehotenstvi temer vubec a temer v zkusenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
6.9.15 16:45

Ja mela ted dva mesice uplne to same. U dr. jsem s tim nebyla. Osobne to pricitam horku a fyzicke namaze a doufam, ze pristi mesic se to uz opakovat nebude. A tehotna nejsem, dnes se dostavila ms :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.9.15 21:21

Děkuju za odpovědi, žiju ve Španělsku a tady se s gynekologem taky člověk skoro nesetká…akorát ted v úterý jdu na kontolní cytologii, tak jsem myslela, že se případně zeptám, jestli by mi mohl nechat udělat nějakou kontolu..nevím…třeba hormonů? Co myslíte? Antikoncepci jsem nikdy nebrala a jak říkám, doteď se mi nic podobného nestalo, až minulý ěsíc a tenhle co se " snažíme".. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 17:17

Ahojky holky :hug: Chci se připojit k tehle diskuzi ohledně krvácení po sexu 8 dní před menstruací.
Abych to cca zrhnula. Jsem teď 9-8 DPO. Už od ovulace mě začaly problémy. Sex jsme měli 5. a 3. Den před ovulací a dva dny za sebou po ovulaci. Den po ovulaci jsem lehce špinila po čurani- Hodně světlunkou ružouvou krev (asi skrz ovulku). Od te doby mam stupňující kazdým dnem až do tehle chvile, kdy je to dnes teda o dost horší bodavé a tahavé bolesti v podbřišku a bolest v kříži. Dnes mi to ale dost vystřeluje do beder a taky mě dnes při bolestech z podbřišku vystřelují k pupiku a do třisel. Ale. Nejvic mě to vždy začne takhle trapit po jidle. Dnes se mi i trošku motá hlava a mam zrychlenější tep. 3 dny mě pálí žáha. Většinou jen buď po nějakém jidle a nebo z ničeho nic přijde a pak zase po hodině odejde (přiklad). Teď jsem šla čůrat (omlouvam se za další výrazy) a myslela jsem, že se mi to podaří i na velkou, ale nešlo to, tak jsem zkusila trošku vic zatlačit, ale začalo mě to v podbříšku šíleně píchat.. Nakonec se mi nic nepodařilo, takže jsem dostala ještě k tomu zacpu, jinak do dnešniho dne jsem aspoň jednou za den byla i když to nebylo nic moc. Co mě ale zaráží nejvíc je to, že včera večer jsme se s přitelem začali tulit a při sexu (nebyl to žádný drsný sex, naopak nežný) a podotýkám NIC MĚ PŘI SEXU NEBOLELO, nepíchlo, netlačilo! Asi po 5 minutách jsem začala tak středně krvácet. Hodně světle červeno růžová krev, tak jsme přestali. Bylo to při poloze na pejska, když si toho přitel všimnul. Šla jsem se umýt, přitel se mě ptal, jestli jsem v pořádku, jestli mě něco nebolí a řekla jsem mu, že ne nebolí a nemohla jsem nad tim přestat přemýšlet, co by se mohlo stát. Nikdy před tim se nám to nestalo a to už jsme teda měli i drsnější sex. :mrgreen: :P Každopádně, nevíte, co by to mohlo být? Máte některá podobnou zkušenost? Mohlo by to být spojeno s raným těhotenstvím, uhnízděním? Víme přece, že jsme každá jiná, ale třeba by se tady mohla mezi vámi ukázat nějaká žena s podobnou zkušeností a nebo někdo, kdo o tom něco ví.

Na gyndě mi řekli, před pár dny, že jsem zdravá, žádná cysta, žádný zánět, že vše je v pořádku, ale že mám uvolněné vajíčko z praveho vaječníku a je okolo něj tekutina a hcg bylo 0,5, takže to je vše co vím. Dnes mám 7 dní do menstruace a mam pocit, jak kdybych ji měla dostat hned.

Dekuji vam za připadné odpovědi. Mějte hezké úterý! :hug: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
14.8.20 10:46

Prosim prosim jak jsi dopadla??? Mam uplne to same a bojim se… 🥺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie