Krvácení při tělísku - zavedené dlouho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 12.03.18 15:28
Krvaceni pri telisku - zavedene dlouho

Dobry den, chci se zeptat, jestli jste nektera nezažila neco podobneho. V červenci mi bylo zavedene telisko Jaydess, vse v pohode. Tri dny zpatky jsem zacala dost spinit, dnes uz krvacim jako pri menstruaci, ackoliv jsem do nynejska nemela ani jednu pri telisku. Boli md i bricho jako pri MS, je to normalni? Dekuji za nazory.

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 5 inzerátů 12.03.18 16:34

Já mám sice Mirenu, ale tak jednou, dvakrát do roka jsem MS dostala, ale byla o dost kratší a slabší.. poprvé mě to vyděsilo, tak jsem běžela k doktorce, ale ta jen řekla, že to tak bývá, ale že občas krvácení může znamenat zánět, ale to bych pravděpodobně měla i další příznaky jako bolesti, svědění apod..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >