Krvácení při užívání Clotrimazolu

Anonymní
7.5.21 08:46

Krvácení při užívání Clotrimazolu

Ahoj, mám od doktorky na kvasinky napsaný Clotrimazol zavadet 3 tablety, dneska bych si měla vzít poslední a pak začít ještě na 10 dní Entizol, ale od včerejška mám slabé krvácení a MS by to být neměla, tu mám mít až příští týden, je to opravdu slabé, ale je to jasně červená krev až narůžovělé krev ne spineni, a je to spíš když odchází ven ta tabletka, přes noc nic, myslíte, že bych měla volat doktorce? Nechci ji otravovat s každou blbosti, ale přece je bude víkend a nejsem si jistá, jestli mužů dobrat tu poslední tabletu a na to pak ten Entizol nebo jak dál. Děkuji :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3691
7.5.21 09:03

Blbostí? Když krvacis? Já bych teda určitě zavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
7.5.21 10:56

Ahoj, na me Clotrimazol pusobi stejne, taky pri nem krvacim, ale velmi slabe. Ale doktorce zavolej urcite, na nejaky „otravovani“ se vyprdni, krvacis a ona je tam od toho, aby ti poradila a pomohla :kytka: je lepsi zavolat a ujistit se, ze je to v poradku, nez neco zanedbat a mit pak jeste vetsi problemy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4507
7.5.21 11:05

Mně tohle zaváděcí tablety dělaly všechny. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 13:00

Děkuji :-) už jsem volala, mám počkat do zítra a když to bude slabé brát, když ne, volat. Už si i rikam, jestli se mi nemůže rozjíždět MS, ale tu mám mít až příští týden, ale u mě je všechno možné a nevíte náhodou kdyby to byla MS, jestli je to velký problém, když si to večer zavedu? Píšou tam, ze se to musí před začátkem dobrat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat