Krvaceni v 11.tt, mam se bat?

1262
25.8.21 12:05

Krvaceni v 11.tt,mam se bat?

Ahoj,

jsem v 11.tt a vcera jsem zacala krvacet, jeli jsme na pohotovost, pry je miminko v poradku, dostala jsem cipky a pry se mam setrit. Mam to zkomplikovane tim, ze jsme akorat v Italii na dovolene(schvaleno od gynekolozky), pani doktorka v nemocnici rikala, ze neni duvod jezdit domu, naopak se hodit na lehatko a relaxovat, kratky prochazky jsou ok a co me prekvapilo, ze pry i koupat se muzu, kdyz krvaceni prestane :palec:
V breznu jsem o jedno mimco uz prisla, v 8.tt,tak mam strach :,(
Jake jsou vase zkusenosti, ma mimco dobre sance, kdyz na ultrazvuku bylo vsechno v poradku? Krvacela jsem vcera dist, ale jen chvilku a od ty doby vzdy trosku a prestavka a pak zase trochu :nevim:
Jak moc se nenamahat, fakt cely den v posteli anebo jen zadny sport a nic tezkeho?
Diky vsem za odpovedi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24455
25.8.21 12:09

Já krvacela ve 13tt, dopadlo to dobře, ale musela sem jen lezet, pomalu ani na záchod sem nemohla. Nejhorší byly cesty autem, to se krvácení spouštělo mnohem víc, tak sem měla nakázáno spíš ležet v klidu, než třeba kazdou chvíli jezdit do nemocnice, že by se to zhoršilo. Já teda střídavě krvácela a spinila dalších 6 týdnů, tak záleží jakou máš diagnózu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
25.8.21 12:13

Jestli paní doktorka řekla, že je všechno v pořádku, tak si lehni u moře na lehátko, nech se obskakovat a odpocivej. Možná buď i ráda, že nejsi doma, kde by jsi byla zavřená v ložnici a „měla roupy“ jak se ti udělá líp. Takhle je to možná ideální stav - ještě pokud máte dovolenou se stravou, tak fakt nemusíš nic. A pokud budeš opravdu ležet, aktuálně pro to víc stejně udělat nemůžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
25.8.21 12:23

@Kriss Tina diagnozu prave zadnou nemam, jen rekla, ze se mam setrit a brat cipky :nevim:
prave z toho auta mam taky obavy, muj muz chtel jet hned domu, ale myslim, ze by mi ta 6hodinova cesta uskodila vic :think:
@krukynka lezet v planu mam, v hotelu mame jen snidani, ale na veceri to mame par krouku, myslis, ze parminutova prochazka k restauraci a zpet vecer uskodi? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.21 22:08
@SussiK píše:
@Kriss Tina diagnozu prave zadnou nemam, jen rekla, ze se mam setrit a brat cipky :nevim:
prave z toho auta mam taky obavy, muj muz chtel jet hned domu, ale myslim, ze by mi ta 6hodinova cesta uskodila vic :think:
@krukynka lezet v planu mam, v hotelu mame jen snidani, ale na veceri to mame par krouku, myslis, ze parminutova prochazka k restauraci a zpet vecer uskodi? :think:

Procházka určitě neuškodí.. všeho s mírou.. ono najednou jen ležet není taky vhodné. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat