Krvácení v 1.trimestru - kam se obrátit?

Anonymní
18.3.21 15:38

Krvácení v 1.trimestru - kam se obrátit

Ahoj, jsem v prvnim trimestru. Vcera jsem byla na kontrole a vse ok. Dnes jsem zacala krvacet. U meho gynekologa nezvedaji telefon…kam se mohu obratit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4126
18.3.21 15:49

Nejbližší nemocnice gynekologické oddělení. Hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
18.3.21 15:49

Zkus si zavolat na gynekologickou pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9436
18.3.21 16:05

V kolikatem tt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
18.3.21 16:08

Pokud si teprve na začátku, tak je to stejně bud a nebo, pokud už si na konci prvního trimestru tak pohotovost co nejdříve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
18.3.21 16:20

Jela bych na pohotovost, klidně i na samém začátku. Já byla týden po pozitivním testu. Dali mi injekci na podporu vývoje plodu, Ascorutin a klidový režim. Vše nakonec dobře dopadlo. Ale je to samozřejmě i o štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 16:20

Moc díky za odpovědi. Jsem na konci 8tt…

• Citovat
  • Nahlásit
3590
18.3.21 17:53

Jela bych na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
19.3.21 16:18

Nezlobte se, ale pokud to není jen lehké špinění, ale opravdu krvácení, tak v 8tt s tím opravdu nejde vůbec nic dělat. Já bych v téhle době do nemocnice nejela. Zmíněný Ascurutin pomůže, pokud prasklá žilka, máte hematom. Ale to by se vám pak nic špatného nemělo stát ani bez něho. Pokud je to počínající potrat, tak nepomůže vůbec nic. Počkala bych, jak to dopadne. Pokud krvácení přejde, jen bych to pak oznámila na prohlídce. Pokud ne, zavolala bych na gyndu a objednala se, aby se koukli, jestli odešlo všechno… Víc dělat nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 09:38

Moc dekuji vsem za prispevky. Nakonec jsme se rozhodli jet na pohotovost a jsem moc rada. Doktorka me uklidnila, ze s mimcem je vse v poradku. Nedovedu si predstavit, ze az do dalsi kontroly premyslim, jestli tam vubec jeste je. Takze pokud nekdo vaha, urcite bych jela.

• Citovat
  • Nahlásit
304
20.3.21 10:19
@DeeDee.518 píše:
Nezlobte se, ale pokud to není jen lehké špinění, ale opravdu krvácení, tak v 8tt s tím opravdu nejde vůbec nic dělat. Já bych v téhle době do nemocnice nejela. Zmíněný Ascurutin pomůže, pokud prasklá žilka, máte hematom. Ale to by se vám pak nic špatného nemělo stát ani bez něho. Pokud je to počínající potrat, tak nepomůže vůbec nic. Počkala bych, jak to dopadne. Pokud krvácení přejde, jen bych to pak oznámila na prohlídce. Pokud ne, zavolala bych na gyndu a objednala se, aby se koukli, jestli odešlo všechno… Víc dělat nejde.

No to je rada. Lepší zajet do nemocnice a mít jistotu. Určitě kdybych krvácela, a to v jakémkoliv trimestru, čekala bych doma a pak si třeba vyčítala co by kdyby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
20.3.21 13:01
@Anonymní píše:
Moc dekuji vsem za prispevky. Nakonec jsme se rozhodli jet na pohotovost a jsem moc rada. Doktorka me uklidnila, ze s mimcem je vse v poradku. Nedovedu si predstavit, ze az do dalsi kontroly premyslim, jestli tam vubec jeste je. Takze pokud nekdo vaha, urcite bych jela.

To je skvělá zpráva :kytka: Nebudeš se nervovat a můžeš být aspoň trochu v klidu a nevyčítat si, že jsi něco zanedbala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat