Krvácení v 5+2 tt a malý gestační váček

Anonymní
4.4.20 11:15

Krvácení v 5+2tt a malý gestační váček

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu a zkušenosti. Měla bych být cca 5+3tt podle ovulace, mam totiz delsi cykly, takze podle ms neodpovidam. Ve ctvrtek jsem zacala krvacet - tmavsi krev, asi jako slabsi ms. Krvacea jsem do vcerejsihi dopoledne, tak jsem jela do nemocnice - moje lekarka v patek neordinuje. Doktor byl dost neprijemny, na ultrazvuku nasel maly gestacni vacek - ve zprave mam napsane: gestacni vacek š. 3,2mm. Podle nej nejspis zacinajici potrat, ale na 100 % to pry rict nemuze.

V ordinaci jsem jeste krvacela, ale od te doby jen hnede spinim.
Tehotensky test rozhodne neslabne.

Myslite, ze je jeste nejaka sance, ze to bude v poradku? Samozrejme se pripravuju i na nejhorsi, rada bych se ale vyhnula revizi. Myslite, ze v takto ranem tehotenstvi jsou jine zpusoby?

Diky moc a prosim anonyme…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

170
4.4.20 11:41

Asi nezbyde nic jiného než čekat.. odpočivej, s ničím se netahej. Mrkni na nejake hezké filmy a uvidíš vo se bude dít dal. Teď a tady nikdo asi nedokáže říct co bude dál. Věř miminku, věř doktoru a hlavně se nestresuj hledáním svých otázek na internetu, každé tehotenstvi je jiné a každý to muže mít jinak. Přeji hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2698
4.4.20 12:02

Začala jsem krvacet 5+0 a střídavě prakticky 5 dnů. Po peti dnech jsem byla na utz kde byl vidět lepší nalez než predtim, doktor mě utesoval, ze je to normální. Každopádně 6+0 jsem začala krvacet hodně a to už jsem věděla, ze je konec… ze nemůžu takhle hodně krvacet a dopadnout to dobre… a bylo to tak. Teď jsem těhotná znova, jsem 5+3 a zatím nic, tuk tuk. Moc držím palce, uvidíš. Ale jak píše @Mystery-lady každé těhotenství je jiné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6044
4.4.20 14:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si k vám pro radu a zkušenosti. Měla bych být cca 5+3tt podle ovulace, mam totiz delsi cykly, takze podle ms neodpovidam. Ve ctvrtek jsem zacala krvacet - tmavsi krev, asi jako slabsi ms. Krvacea jsem do vcerejsihi dopoledne, tak jsem jela do nemocnice - moje lekarka v patek neordinuje. Doktor byl dost neprijemny, na ultrazvuku nasel maly gestacni vacek - ve zprave mam napsane: gestacni vacek š. 3,2mm. Podle nej nejspis zacinajici potrat, ale na 100 % to pry rict nemuze.

V ordinaci jsem jeste krvacela, ale od te doby jen hnede spinim.
Tehotensky test rozhodne neslabne.

Myslite, ze je jeste nejaka sance, ze to bude v poradku? Samozrejme se pripravuju i na nejhorsi, rada bych se ale vyhnula revizi. Myslite, ze v takto ranem tehotenstvi jsou jine zpusoby?

Diky moc a prosim anonyme…

Obávám se že to nevypadá dobře. :? Já potratila v 8tydnu začalo to špiněním pak se přidala bolest jako při ms a pak jsem cítila jak se děloha stahuje krve jako z vola. Odpocivej nic moc nedělej, drž se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama