Krvácení v 6 tt se sílící čárkou na testu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilith666
Povídálka 40 příspěvků 04.01.19 16:58
Krvácení v 6 tt se sílící čárkou na testu

Ahoj, holky jaká je pravděpodobnost, že se miminko udrží? Dnes jsem si už po několikáté dělala testík a čárka byla opravdu nejsilnější. Jenže jsem dnes začala dost krvácet. U dr. jsem byla hned dopoledne. Jediné co jsem se dozvěděla je, že je to 50 na 50 a 10. jdu na kontrolu. Ještě dopoledne to bylo bez bolestí. Teď už břicho bolí jako při ms. :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17528 příspěvků 04.01.19 17:06

@Lilith666 tak to vůbec nevypadá dobře, je mi to líto

debra.morgan
Kelišová 5227 příspěvků 04.01.19 17:07

taky jsem to tak jednou měla, odešlo to… krvaceni prislo zhruba v dobe, kdy jsem mela mit ms..... takze jsem jakoby jednu ms preskocila (to jsem nasla pozitivni tt) a ta dalsi dosla.

mishulka26
Povídálka 28 příspěvků 04.01.19 17:11

To ti ani nedal žádné prášky? :? Já když jsem začala krvácet tak jsem dostala Utrogestan a Prednison

Lilith666
Povídálka 40 příspěvků 04.01.19 17:11

@debra.morgan já bych teď ještě mít ms neměla, až 21.1. Achjo jen nechápu tu sílící čárku na testu. No budu tedy počítat s tou horší možností :,(

Lilith666
Povídálka 40 příspěvků 04.01.19 17:12

@mishulka26 nedala mi nic, že prý je to hrozně maličký tak se s tím nedá nic dělat :nevim: prý se uvidí na té další kontrole.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 17:13
@mishulka26 píše:
To ti ani nedal žádné prášky? :? Já když jsem začala krvácet tak jsem dostala Utrogestan a Prednison

Také jsem dostala prášky když jsem jela v šestém tydnu na pohotovost kvůli krváceni.

Lilith666
Povídálka 40 příspěvků 04.01.19 17:14

@Antonie Bolavá no nedá se nic dělat. :( třeba tam nějaká aspoň malinká šance je. I když moc tomu nedávám :,(

Kaci89
Kecalka 292 příspěvků 04.01.19 17:21

Ja jsem v 7tt krvacela tak,ze jsem brecela,ze je po vsem.no ted tu mam 4 mesicniho chlapaka

Lilith666
Povídálka 40 příspěvků 04.01.19 17:23

@Kaci89 fakt? A jak dlouho jsi krvacela? Já to mám od dopoledne a vůbec to neslabne. :?

Kaci89
Kecalka 292 příspěvků 04.01.19 17:26

@Lilith666 od vecera skoro celou noc.praskl mi hematom o kterem jsem nevedela.v 10tt znovu no malej se drzel zuby nehty :mavam:

LůcaSmith
Kecalka 232 příspěvků 04.01.19 17:27

@Lilith666 Také jsem to minuly rok zažila a byl to potrat… Dr už i podle předchozí kontroly viděl, ze jde o zamlklé těhotenství tak mě hned hnal na revizi, tam jsem ale nesla a rozhodla jsem se podstoupit to doma. Jaký máš nález na ultrazvuku? V 6tt už by tam mělo být něco vidět.

Lilith666
Povídálka 40 příspěvků 04.01.19 17:34

@LůcaSmith ve zprávě mám napsáno, že je vidět 1 gestační váček vel. 4 mm.. Podle ms jsem 5+4 tt a podle utz je to prý drobnější. Mě právě doktorka řekla že tam mám vše v pořádku, ale že to může potrat a nemusí. Takže jsem se vlastně nic nedozvěděla

debra.morgan
Kelišová 5227 příspěvků 04.01.19 17:37

@Lilith666 ale to se stejnak nic nedozvis, ono to opravdu je 50:50… tam nic nevymyslis… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 17:47

@Lilith666 můžu přidat vlastní zkušenost. V takovým 6tt jako ty jsem krvácela, hodně, několik dní. Na utz byl v den začínajícího krvácení vidět jen gestacni vacek 6mm. Krvácení neustávalo, tak jsem průběžně jezdila na kontroly, vacek furt stejně velký a furt nic v něm. HCG rostlo, ale opravdu pomalu, obden třeba jen o 10 jednotek, což je skoro nic. Po týdnu krvácení jsem musela na revizi, zamlklé těhotenství. Bohužel s tím člověk nic nenadělá. Každopádně jak už tu někdo psal, může to být hematom a ten taky občas dost krvácí. Však uvidíš. Přeju jen to dobré :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >