Krvácení v 6tt po KET

14.12.19 21:18

Krvácení v 6tt po ket

Ahoj zenusky..
Chtěla bych se vás zeptat na rady, popřípadne zkušenost. V září jsem podstoupila 1 ivf. Museli sme dávat zamrazene embryjko. Z čehoz jsem momentálně v 6+2, bohužel v pátek večer jsem začala krvácet. Celkem hodně. Odvezla mne sanitka do nemocnice kde jsem dostala injekci proti krvácení. Na příjmu na vyšetření byla příšerná dr. Ale to teď rozebírat nebudu nic mi neřekla. Až na pokoji sestra že musíme počkat jak se to dopadne. Dneska byla vizita opět jsem se nic nedozvěděla Ale ptala se tak jedině co vím je ze mimi bylo v pořádku a už byla srdeční akce což jsem taky nevěděla. :srdce:
Dneska už krvácení skoro celé ustoupilo, sem tam jsem měla mírně křeče v podbřišku ale nic hrozného. Takže jsem krvacela dejme tomu 15 hodin plus nijake špinění ale v nemocnici už ne moc nejhorší to bylo doma.
Zítra mne čeká ráno nijaky test na bílkoviny a utz nevím kdy bude.
A teď se chci zeptat měla ste někdy na, silné krvácení které ustalo a vše bylo v pořádku je to moje vymodlene miminko…
A strašně se bojím a doufám že bude brouček bojovat. A spolu to zvládneme :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

886
14.12.19 22:41

Záleží, jak silně. Já takhle jednou krvácela jako když jsem dostala MS a myslela si, že je konec a pak nakonec špinila až do 12 týdne. Doktor nic nenašel, žádný hematom, nic. Brala jsem Cyclo 3 fort ale jestli to pomohlo nevím. :andel: Každopádně teď mi tu leží 4 měsíční holčička. :andel: Moc držím palce ať to dobře dopadne. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 22:51

Naprosto chápu Tvé obavy :hug: Moc ti přeju, ať je všechno v pořádku. Pokud se jednalo o jednorázové krvácení, není rozhodně vše ztraceno :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 00:30

@Yasmina21 no dejme tomu asi na jednu vložku nevím vím že jsem doma v klidu ležela jsem na neschopence a cítila už tlak v podbřišku jak před ms. Asi půl hodku před ti. Jsem si zavedla 4×utrogestan který si zavádím denne, ráno-večer.
A už jsem cítila jak ze mne něco tece.. No a jak jsem se lekla a stoupla si tak sem měla pár kapek i po nohou pak jsem si lehla ale cítila že už mám mokré vše.. Pak dojela sanitka vysetrila mne ta dr.. A byla podemnoj ještě krev. Ale jak delala utz tak tam bobek byl…
Už jednou jsem takhle potratila ale byla jsem tak moc na začátku že jeste nešlo ani nic vidět a bylo to prirozene.
Kazdpodane teď už tuk tuk nekrvacim…
A doufam že bojovník je semnou :srdce:
No to bylo další věc nikdo mi nic neřekl nikdo… A důvod krvácení už vůbec ne :zed:
Tak to je krásný konec. Doufám že bude i u mne děkuju mockrát :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 00:32

@Čajíček1980
Já doufám.. To čekání a nejistota je strašná a kor když semnou ani doktoři nemluví.. Ale krvácení už přestalo a co mi dneska při vizite řekla že jak přestanu krvácet šla bych domu.. A srdeční akce a vše tam bylo.. Tak nevím doufám a budu se i modlit jen ať bobek vydrží..
Děkuji moc.. :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
886
15.12.19 08:03

@Nikol25559 Takové jednorázové krvácení nemusí nic znamenat. :andel: Vše je dole překrvené nebo nějaký hematom. Pokud tam miminko stále bylo a mělo i srdeční akci, tak snad by mělo být vše v pořádku. :andel: Moc na vás myslím a držím palečky! :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 08:41

@Yasmina21 děkuju moc krvácení ustopilo… A zítra budu mít utz a když bude vše v pořádku pustí mne domu :srdce: doufám že to bylo naposledy takový bubak ten mi dal.. Hlavně ať je miminko v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 12:33

@Nikol25559 Jak jsi dopadla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 12:44

@Čajíček1980
Ahoj tak krvácení už odešlo byla jsem ten, konečně na ultrazvuku miminko je v pořádku ale našli mi menší hematom pod ním. Musím dodržovat klid na lůžku a snad mne dneska pustí. Tak snad to bude vše v pořádku. Srdíčko a vše už máme :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 13:08

@Nikol25559 Krásná zpráva, tak ať je už jenom dobře :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 14:02

@Čajíček1980 no sice jsem trošku vyplasena tím hematomem ale ve středu jdu do caru ke svému lékaři na kontrolu tak aspoň mne za dva dny zkontroluje. Samozřejmě cokoliv se mi nebude zdát ihned jedu na pohotovost. Nechci nic riskovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama