Krvácení v 7. týdnu těhotenství, ale je srdíčko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 10:44
Krvácení v 7 tt, ale je srdíčko

Holky, dnes jsem byla na utz a vse bylo v pořádku. Srdeční akce, 7 tt. Co jsem nasedla do auta začala jsem krvacet. Odešlo i trochu asi sliznice? Myslíte, ze potracim, ikdyž před hodinou bylo vse v pořádku?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mischelinka
Kelišová 6510 příspěvků 17.01.17 10:53

Ahoj, napadlo mě, že to může být podráždění po vnitřním vyšetření, já po něm taky často špinila, zvlášť na začátku. Záleží, jaké krvácení to je. Špinění nebo tmavě hnědá krev by měla být v pořádku, jasně červená a bolesti můžou značit problém. Počkej, jak se to bude vyvíjet, pokud je to po vyšetření, tak to ustane, pokud ne, zajeď na kontrolu. Držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 10:59
@mischelinka píše:
Ahoj, napadlo mě, že to může být podráždění po vnitřním vyšetření, já po něm taky často špinila, zvlášť na začátku. Záleží, jaké krvácení to je. Špinění nebo tmavě hnědá krev by měla být v pořádku, jasně červená a bolesti můžou značit problém. Počkej, jak se to bude vyvíjet, pokud je to po vyšetření, tak to ustane, pokud ne, zajeď na kontrolu. Držím palce.

Je to jasně červená krev, měla jsem to i v 2. tehotenstvi (podrážděný čípek), ale ted odešlo i trochu sliznice. Bolesti nemam. Vnitřní vyšetření mi nedělal.

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 17.01.17 11:06

Počkej, jak víš, že byla srdeční akce, když vnitřně tě nevyšetřoval? :think: prostě vnitřní ultrazvuk, ne?
Jinak já bych hned jela zpátky…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 11:15

@xLucikx dělala mi utz, ale ne na koze takovéto prohlédnutí čípku apod. Utz navic přes břicho, šlo to pěkné videt. Volala jsem a řekl, ze mam přijít zítra ráno, pokud to bude pokračovat. Klidový režim atd.

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 17.01.17 11:19

Ty jo tak to slyším poprvé ;)
Nicméně držím palce ať to dobře dopadne :kytka:

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 17.01.17 11:21

Jestli nejsou bolesti melo by to byt v poradku, krvacela jsem v 8.a 12.tt a vse dobry, nyni koncim 19.tt

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 17.01.17 11:26

@xLucikx mne teda dr.taky delal ultrazvuk pres bricho, kdyz v gestacnim vacku nemohl vnitrnim najit plod a pres bricho nasel, zval si me na zacatku po tydnu od pozitivnich testu, kvuli predeslym potratum.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 11:31

Holky dekuji, a co ta trocha sliznice?

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 17.01.17 11:32

Kup si askorutin a ber utrogestan, jestli máš. To mi předepsali na pohotovosti, když jsem tam se stejným problémem, dokonce i ve stejném týdnu, přišla. U mně to tedy dopadlo špatně. U tebe ale může být všechno v pořádku a máš jen podrážděný čípek. Hematom by asi doktor na UZ viděl.

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 17.01.17 11:32

@Jindřiš ty jo pro mě fakt novinka…v prvním vím, že sem se ptala, kdy přes břicho - a přitom kvalitní ultrazvuk, kde dělají i genetiku a řekla mi cca od 12tt…teď sem po druhé těhotná a zase až při prvním screeningu ;) tím líp - nemyslím si, že ten vnitřní ultrazvuk je úplně super na začátku…takže díky za osvětu ;)

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 17.01.17 11:32

Ve 12.tt sly ze me kusy a dobry.

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 17.01.17 11:35

@xLucikx bylo to videt pekne, ikdyz to bylo malicky, chodim do CAR, kde maji taky hodne dobry ultrazvuk.

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 17.01.17 11:37

Taky jsem to ted mela na začátku, proste krvaceni v těhotenství není zase az tak neobvyklé. Všechno je překrvené, často to mimi když niduje, tak nahloda nějakou cevku a ta pak muze teci, nějaká srazeninka. Pokud se mimco ma udržet, tak zvládne všechno, pokud ne, nepomůže ti zadny askorutin žádný utrogestan, je to jen jako placebo a zbytečná chemie narvana do toho vyvijejiciho se zarodku. Udělej si dnes pohodu, ono to bude v pohodě, uvidíš!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 11:37

@Jindřiš dekuji. A můžu se zeptat, jaká byla příčina?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >