Krvácení v době ovulace, duch na testu

Anonymní
13.4.20 22:59

Krvácení v době ovulace, duch na testu

Ahoj, máte někdo zkušenosti s krvácením v půli cyklu a následným duchem na testu?
Mám vždy pravidelnou ms, cyklus mi trvá 25-26 dni, poslední ms přišla zase jak měla ale 15 dpo jsem začala opět krvácet to trvalo týden. Nevím ci to byla další ms nebo co ( pokud bych to tak nebrala byla bych dnes 30 dpo). Včera jsem si zkusila udělat těhotenský test a buď blaznim nebo na něm vidím ducha.
Má někdo podobnou zkušenost? Či něco co by mohlo ovlivnit výsledek testu, falešný test apod? :nevim:
Omlouvám se za kvalitu fotky, třeba to vidím jen já ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30
13.4.20 23:21
@Anonymní píše:
Ahoj, máte někdo zkušenosti s krvácením v půli cyklu a následným duchem na testu?
Mám vždy pravidelnou ms, cyklus mi trvá 25-26 dni, poslední ms přišla zase jak měla ale 15 dpo jsem začala opět krvácet to trvalo týden. Nevím ci to byla další ms nebo co ( pokud bych to tak nebrala byla bych dnes 30 dpo). Včera jsem si zkusila udělat těhotenský test a buď blaznim nebo na něm vidím ducha.
Má někdo podobnou zkušenost? Či něco co by mohlo ovlivnit výsledek testu, falešný test apod? :nevim:
Omlouvám se za kvalitu fotky, třeba to vidím jen já ????

Vidim taky ducha neboj
Ale jediné co moho poradit za pár dnů další testik a uvidíš jestli zesílí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
14.4.20 06:44

Já tam nic nevidím, zkus znovu za dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 10:44

Já jsem takhle začala krvácet 18DC (pár dnů jsem krvácela a pár dnů špinila) a jelikož to byl první cyklus po potratu tak jsem si myslela že to mám rozhozený a MS přišla prostě dřív. Za dva týdny jsem šla na kontrolu k Dr. a k překvapení všech byl na UZ vidět už gestační váček :D Zkus test za dva dny a uvidíš na čem jsi ;) Hodně štěstí

• Citovat
  • Nahlásit
400
15.4.20 18:58

Vidím ducha :kytka: Já taky špinila a myslela si, že mi dřív přišla menstruace a jen tak si udělala test a byl pozitivní, jen o trošku víc zřetelnější než tvůj a pak zesiloval. Držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat