Reklama

Krvácení v půlce cyklu - těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bettyska
Kecalka 303 příspěvků 12.04.18 16:17
krvaceni v pulce cyklu - tehotenstvi?

Krvaceni v pulce cyklu- mozne tehotenství?
Ahoj holky potrebuji radu. menzes jsem mela 26.3. jsem v pulce cyklu a vcera mela dopol. nechraneny sex a ted jsem zacla krvacet ale neni to nic hrozneho.Mimi nechavame nahode. Cetla jsem tady ze to muze byt uhnizdovani vajicka.je mozne ze by tak brzo? ;)

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6085 příspěvků 12.04.18 16:26

@Bettyska tak to zjistíš až v termínu další ms.

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 12.04.18 16:35

No pochybuju, že pokud jsi měla včera sex, tak už by se dneska vajíčko uhnizďovalo.

Bettyska
Kecalka 303 příspěvků 12.04.18 16:57

P @P4ja prave je to divny. kazdopadne se mne to nikdy nestalo ;)

P4ja
Kelišová 5783 příspěvků 12.04.18 16:59

@Bettyska To bys musela mít nechráněný sex dřív, a pak by to teoreticky bylo možné.

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20502 příspěvků 12.04.18 17:13
@Bettyska píše:
P @P4ja prave je to divny. kazdopadne se mne to nikdy nestalo ;)

Leda bys měla nechráněný styk už dřív. Vajíčko se neuhnizďuje druhý den :zed: ženský, přečtěte si nějakou učebnici biologie.

Brigancia
Povídálka 32 příspěvků 12.04.18 17:26

Pokud jsi v půlce cyklu, nemohlo by jít o ovulační krvácení(špinění)? Na uhnizďování bych to fakt neviděla

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >