Krvácení v šestinedělí (císařský řez)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 10.01.17 14:16
Krvácení v sestinedeli (cisarsky rez)

Ahojky chtela bych se zeptat teď za 2dny to bude 5 týdnů co jsem po cs.10den jsem byla na kontrole a říkala ze to vypadá dobře, ze nebudu muset jít na vyčištění… 18 den mi krvaceni přestalo a zacla jsem spinit ale teď druhý den se mi to opět vratilo na vlozce toho moc nemám ale když se utru po curani tak toho je dost a poboliva me v podbřišku jako pri menstruaci… myslíte, ze to je v poho když už jsem na ultrazvuku ten 10 den byla a bylo to ok??? Děkuji moc

Reakce:

Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 10.01.17 14:57

Ja spinila cele sestinedeli, tak na vlozku denne, ke konci prisla MS, kolem toho pateho tydne, ktera trvala extremne dlouho a prisla na nekolikrat :nevim: pokud si nejsi jista, tak na kontrolu, ale v sestinedeli se telo cisti :kytka:

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 10.01.17 15:39

5 týdnů po porodu můžeš mít menstruaci.

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 10.01.17 15:59

@Janli dekuji

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 10.01.17 15:59

@Kattynka000 dekuji

jeřáb
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 10.01.17 16:47

Končím akorát sestinedeli a tak od půlky se to nějak střídá dva tři dny nic, a pak zase krev a den spineni.

warita
Echt Kelišová 8210 příspěvků 10.01.17 19:05

Tak ja 6 tydnu po CS jsem to dostala. Nejdrive jsem si myslela, ze zase spinim, ale pak zacala tect cerstva krev a myslim, ze je to docela normalni menstruace. Silnejsi neni podle mne, ale trva dele, to jo.

A ja jsem naivne doufala, ze se me to jeste par mesicu vyhne… a ono ne. To bude asi tim, ze nekojim.

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 10.01.17 21:48

@warita @jeřáb dekuji devcata ale spatne jsem to počítala ☺podle manžela jsem 6týdnů teď ve čtvrtek ☺tak uvidíme kdy to přestane… možná to je menstruace protože to čištění jsem neměla nikdy tak silné jak ted…a hlavně se uklidňují tim, ze jsem byla na ultrazvuku a bylo to ok

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >