Krvácení v šestinedělí (císařský řez)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 10.01.17 14:16
Krvácení v sestinedeli (cisarsky rez)

Ahojky chtela bych se zeptat teď za 2dny to bude 5 týdnů co jsem po cs.10den jsem byla na kontrole a říkala ze to vypadá dobře, ze nebudu muset jít na vyčištění… 18 den mi krvaceni přestalo a zacla jsem spinit ale teď druhý den se mi to opět vratilo na vlozce toho moc nemám ale když se utru po curani tak toho je dost a poboliva me v podbřišku jako pri menstruaci… myslíte, ze to je v poho když už jsem na ultrazvuku ten 10 den byla a bylo to ok??? Děkuji moc

Reakce:
Kattynka000
Závislačka 3020 příspěvků 10.01.17 14:57

Ja spinila cele sestinedeli, tak na vlozku denne, ke konci prisla MS, kolem toho pateho tydne, ktera trvala extremne dlouho a prisla na nekolikrat :nevim: pokud si nejsi jista, tak na kontrolu, ale v sestinedeli se telo cisti :kytka:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6782 příspěvků 10.01.17 15:39

5 týdnů po porodu můžeš mít menstruaci.

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 10.01.17 15:59

@Janli dekuji

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 10.01.17 15:59

@Kattynka000 dekuji

jeřáb
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 10.01.17 16:47

Končím akorát sestinedeli a tak od půlky se to nějak střídá dva tři dny nic, a pak zase krev a den spineni.

warita
Echt Kelišová 9003 příspěvků 10.01.17 19:05

Tak ja 6 tydnu po CS jsem to dostala. Nejdrive jsem si myslela, ze zase spinim, ale pak zacala tect cerstva krev a myslim, ze je to docela normalni menstruace. Silnejsi neni podle mne, ale trva dele, to jo.

A ja jsem naivne doufala, ze se me to jeste par mesicu vyhne… a ono ne. To bude asi tim, ze nekojim.

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 10.01.17 21:48

@warita @jeřáb dekuji devcata ale spatne jsem to počítala ☺podle manžela jsem 6týdnů teď ve čtvrtek ☺tak uvidíme kdy to přestane… možná to je menstruace protože to čištění jsem neměla nikdy tak silné jak ted…a hlavně se uklidňují tim, ze jsem byla na ultrazvuku a bylo to ok

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté Pardubice: Svoboda málem zabil, Lubina úplně! A v čem jede Čáslava?

Hokejové Pardubice jsou snad doopravdy prokleté. Nejenže zažívají naprosto... číst dále >

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >