Krvácení v šestinedělí? Sráženina?

Anonymní
10.2.21 12:52

Krvácení v šestinedělí? Sráženina?

Čau holky, jdu si sem pro radu ať nejsem u doktora za hysterku. Vím, že krvácet můžu klidně celé šestinedělí, ale dneska (jsem téměř 2 týdny po porodu) ze mě ráno vyšla taková větší krevní sráženina 8o a lehce jsem zakrvácela.. Teď tak lehce krvácím, žádná hrůza.. Nic nebolí, ale je to normální, když už jsem jen špinila? :think: Jinak v podbřišku mě nebolí, teplotu nemám (teda měla jsem, ale to jsem měla k zánětu močáku..). Mám radši zajet k dr?
Nechci zbytečně plašit, už jsem byla na pohotovosti kvůli tomu močáku.. No, řeknu vám, že si to šestinedělí opravdu užívám :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19990
10.2.21 12:57

Pokud ti je dobře, neřešila bych to, jestli máš obavy, jeď k doktorovi, od toho tam je. Co si vzpomínám tak jsem taky měla šestinedělí v poho, jen lehké krvácení a asi po 4 týdnech jsem seděla u PC a když jsem se zvedla… :roll: vyhodila jsem kalhoty i polštářek ze židle. A pak zase klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3047
10.2.21 13:04

Očisty můžou byt ve vlnach a treba i úplně ustat a pak znova špinění, krvácení. Jsi jen dva tydny od porodu. Ja bych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 13:08

@terien @Martina84 Díky moc za uklidnění. :kytka: Taky si myslím, že to nic nebude.. Ale teď semnou trochu mlátí hormony asi, tak jsem strašná hysterka :D.

• Citovat
  • Nahlásit
9588
10.2.21 13:40

Já bych řekla, že to je v klidu. Mně se teda stalo v prvním šestinedělí, že mi při jinejch potížích zjistili, že se mi v děloze zavinula krev, dali mi nějakou injekci, ať zase víc krvácím, došla jsem domu a ve sprše ze mě vypadla obrovská sraženina, jak játra :roll: jinak je ale normální, že očistky jsou víc a míň a špinění může být celejch šest týdnů různý intenzity, pokud člověk nemá bolesti, teplotu nebo pokud ty očistky nějak nezapáchají podivně, tak bych to neřešila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10012
10.2.21 13:43

Takhle brzy po porodu je to úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
10.2.21 13:48

To je normální. Po porodu jsem to taky měla. Po dvou týdnech byl skoro klid, tak jsem myslela jak to mám za sebou a pak najednou šup a pomalu jsem nestačila měnit vložky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
10.2.21 13:51

A s tím že očistky podivně nezapáchají tedy nesouhlasím. Mě očistky zapáchaly že jsem si myslela že mám nějaký zánět a doktorka mě ubezpečila že zápach je u očistků normální. Pokud tedy samozřejmě ten zápach nedoprovázejí nějaké další komplikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat