Krvácení v těhotenství 9tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.5.22 08:50

Krvácení v těhotenství 9tt

Zdravím. Včera večer jsem “jednorázově” zakrvácela. Čistá krev. Jsem 9+4 a dost mě to vystrašilo. Ke svému doktoru jdu zítra. Jen jsem si chtěla přečíst třeba nějaké vaše zkušenosti s dobrým koncem.. já doufám že vše bude v pořádku :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3867
26.5.22 08:58

A nemuzes dokotorovi zavolat a jit tam hned?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 09:01
@Melodie91 píše:
A nemuzes dokotorovi zavolat a jit tam hned?

Bohužel tam dnes není.

• Citovat
  • Nahlásit
857
26.5.22 09:03

Pokud to bylo jen jednou, nepříliš intenzivní a nedoprovázely to žádné křeče a bolesti, tak zřejmě nějaká prasklá cévka (nebyl předtím sex?) či možná minihematon. Ale pro klid duše bych šla dnes na pohotovost, ať na to kouknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3867
26.5.22 09:12

No tak jestli dneska uz nic, tak to treba nic neznamena, ale kdyby se to opakovalo, nebo spineni, bolest…jela bych na pohotovost a snazila bych se byt ted co nejvic v klidu, nic nezvedala a tak…v praci si vzala sickday, nebo dovcu, jestli to jde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 09:16

Jsem od začátku na neschopence kvůli tomu že jsem dělala tři směny.

Bylo to fakt jen jednou. Sex predtím nebyl.
Je fakt ze jsem cely dopoledne lítala u plotny a odpoledne se vrhla do úklidu. Jestli to muže být i tím?

Taky jsem si řekla ze kdyby dneska něco tak pojedu na pohotovost. Jinak se hned zítra ráno chystám ke svému..

• Citovat
  • Nahlásit
857
26.5.22 09:20

Pokud nemáš zdravotní problém, tak zaměstnavatel má povinnost přizpůsobit náplň práce těhotenství, pokud to není možné, zůstáváš doma za 100%. Není to důvod jít zbytečně na neschopenku, připravit se o desítky procent platu a ještě být omezená vycházkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
26.5.22 09:46

Taky se mi to stalo v podobnou dobu, u dvou těhotenství. Bylo to jednorázové čistá krev pak žádné špinění, za pět minut bylo jako by se nic nestalo. Žádná bolest nic. Nasadila jsem si na pár dní ascorutin na zpevnění drobných cév a tuhle epizodu jsem jen nahlásil lekarce mailem, potvrdila mi že šlo patrně o prasknutí drobné cevky na čípku… Vstala jsem v noci rychle na záchod, tak asi změnou tlaku. Ale říkala že pokud by se to opakovalo a bylo to silnější nebo cokoliv tak mám přijít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 10:20

No doufám že to bude taky “jen” něco takového.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
11905
26.5.22 10:22
@Anonymní píše:
Zdravím. Včera večer jsem “jednorázově” zakrvácela. Čistá krev. Jsem 9+4 a dost mě to vystrašilo. Ke svému doktoru jdu zítra. Jen jsem si chtěla přečíst třeba nějaké vaše zkušenosti s dobrým koncem.. já doufám že vše bude v pořádku :(

Jsi na začátku těhotenství…nikdo ti s jistotou nic říct nemůže :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.22 11:39
@Anonymní píše:
Jsem od začátku na neschopence kvůli tomu že jsem dělala tři směny.

Bylo to fakt jen jednou. Sex predtím nebyl.
Je fakt ze jsem cely dopoledne lítala u plotny a odpoledne se vrhla do úklidu. Jestli to muže být i tím?

Taky jsem si řekla ze kdyby dneska něco tak pojedu na pohotovost. Jinak se hned zítra ráno chystám ke svému..

Ahoj zakladatelko, mně se to stalo v 7.tt, uklízela jsem a večer jsem trochu zakrvácela, raději jsem teda, jako správná hysterka, jela na pohotovost, kde příčinu krvácení nezjistili a ještě mi potvrdili srdíčko :srdce: pokud to bylo pár kapek, tak klid, odpočívej, nasaď céčko a hořčík a určitě to bude dobrý. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2206
26.5.22 15:23

Mě vždycky doktorka říkala, že kdykoli těhotná žena krvácí červenou čerstvou krví, tak má jít na pohotovost okamžitě a nečekat. Ono v 9tt s tebou sice stejně nic udělat nemůžou, ale kdyby něco, aspoň bys věděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 16:09

Tak jsem volala doktorovi na soukromí číslo když tam dnes není a když jsem mu to popsala tak řekl ze kdyby se to do rána opakovalo tak na pohotovost jinak hned ráno k němu. Tak mi držte palce :?

• Citovat
  • Nahlásit
857
26.5.22 17:23

Držím palce a domluv si to přeřazení. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.22 09:17

Tak jsem holky přijela teď od doktora a miminko je naštěstí v pořádku. Žádný hematom taky nevidel takže to nejspíše bylo z námahy. Mám se šetřit a napsal mi nějaké prášky a čípky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat