Krvácení v těhotenství a Utrogestan - má to cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Avu
Kecalka 449 příspěvků 16.04.18 13:08
Krvácení v těhotenství a Utrogestan - má to cenu?

Začala jsem v 5+2 silně krvácet - jednorázově, dostala jsem Utrogestan 1-1-1 a Ascorutin. V 5+2 proběhl UTZ, byl tam prázdný gestační váček 9,9 mm. Dnes, 5+5 byl na UTZ opět prázdný gestační váček, 12,1 mm, podezření na anembryomolu, plod zkrátka chybí, ale prý je ještě šance, že se tam objeví.

A já nevím, má ten Utrogestan smysl brát? Neprodlužuji akorát zbytečně něco, co tam být nemá? :( A kdyby tam plod byl, tak se udrží i bez Utrogestanu? Hlavně nechci na revizi, když už, tak ať to odejde samo. Na další UTZ mám přijít 7+0.

Příspěvek upraven 16.04.18 v 13:21

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 3491 příspěvků 16.04.18 13:17

@Avu Těžko říct, někdo Ti řekne, že je dobré ho brát. Někdo zase, že je k ničemu. Ono těžko říct, já bych asi brala, protože kdyby to špatně dopadlo, tak bych si to vyčítala, že to mohlo pomoci, ale těžko říct. Asi je pravda, že když se má plod udžet, tak se udrží i bez léků. A pokud je šance, tak bych asi i vydžela.

Avele
Závislačka 2602 příspěvků 4 inzeráty 16.04.18 13:36

@Avu Já jsem byla na UTZ v nemocnici v 5+4 a nebyl vůbec vidět plod. No a pak jsem šla jinam v 6+3 a byla i srdeční akce. Takže utrogestan učitě ber do toho dalšího UTZ.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 16.04.18 13:42

@Avu pokud je neco spatne odejde to podle me i pres utrogestan.. ja bych ho brala je to jen zacatek a navic na revizi bycj nesla kdyz budw chybet embrio… to by telo mohlo zvladnout samo… snad se jeste ukaze :srdce:

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 16.04.18 20:49

http://m.bartak-alexandr.webnode.cz/…i-potraceji/

Tady je popsano, opravdu hezky, jak je to s Utrogestanem a kdyby to nedopadlo, tak ten clanek dost pomaha pochopit, PROC. Proste proto :nevim:

Sama jsem trikrat potratila, z toho podruhe a potreti lezela s Utrogestanem… stejne to nedopadlo.
A pak tri deti bez Utrose.

Takze za me je to opravdu jen pro dobry pocit.

Avu
Kecalka 449 příspěvků 16.04.18 21:05
@majdula1 píše:
http://m.bartak-alexandr.webnode.cz/…i-potraceji/

Tady je popsano, opravdu hezky, jak je to s Utrogestanem a kdyby to nedopadlo, tak ten clanek dost pomaha pochopit, PROC. Proste proto :nevim:

Sama jsem trikrat potratila, z toho podruhe a potreti lezela s Utrogestanem… stejne to nedopadlo.
A pak tri deti bez Utrose.

Takze za me je to opravdu jen pro dobry pocit.

To jsem právě četla, moc mě to uklidnilo a právě přivedlo na myšlenku nebrat Utrogestan.

Anonymní  17.04.18 14:51

U mne to taky nepomohlo, ale alespon jsem mela pocit, ze delam maximum. A nekdy to pomuze, pokud je problem v hladine progesteronu. :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama