Krváceni v těhotenství v 6 týdnu

Anonymní
3.8.21 09:43

Krvaceni v tehotenstvi v 6 tydnu prosim o radu ????

Ahojky holky ;) mam problem.. Vcera jsem byla v praci ( albert) a prisel zrovna zmrazene zbozi cela paleta peciva ve velkych krabicich. Jsem tehotna v 6 tydnu a tahala jsem to sama na voziky aby to nebylo na paletě. Manazer tom vi ze jsem tehotna ale nic stim nedelal protoze nemam potvrzeni od doktora.( byla jsem obednana az na 9.8.na gyndu )Takze me povazuje za normal. jenze ja jsem tehotna a bohuzel mi dal moc prace celkem tezke. No a jak jsem to vsechno odbavila tak cca za dve hodiny jsem zacala krvacet ale bolest zadna jen tahnuti jako pri mesickach. A hned jsem sla na gyndu museli me pustit v praci. Brecela jsem ze jsem potratila jsem si myslela :,( ale nastesti ne. Jenze kolem plodu mam v deloze moc krve bojim se ze o mimi prijdu :( :( dal mi leky duphaston a jeste jeden na zastaveni krvaceni a jsem.na nemocenske ode dneska. Mam lezet a mit klidovy rezim. Tekla ze me tmavsi krev a doktor rekl pokud tece tmava tak jeto oka pokud svetla je prohrano :( sama nevim jestli to muze byt ztech krabic co jsem tahala nebo neco prasklo? Co ja vim ale doufam ze to udrzi mimi :,( :,( :,( tak moc se bojim.. Kolegyne mi rekla ze pry je v tomto pripade 90% sance ze potratim ptz plod se nemusi udrzet.. :( tak snad nemela pravdu. Doktor rekl ze jeto 50% sance ze vydrzi… Pisi vam to hlavne skrz to jaci jsou nadrizeni ludry ikdyz jsem jim oznamila ze jsem tehotna a oni nic… Pry papir tak vcera jsem jim to prinesla skrz to krvaceni a ze jsem tehotna a ze budu na nemocenske… Prosim vas o radu prosel si stim nekdo? Plod vydrzel??? Dekuji vam za precteni az sem :) snad vsechno dobre dopadne :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32705
3.8.21 09:47

Proč zakládáš dvě stejné diskuse?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3795
3.8.21 09:47

Takhle na úplným začátku to neovlivníš, potratit můžeš i když se zavěsíš hlavou dolů. Prostě to tak je. Prý 20-25 % těhotenství končí potratem, i mně se to stalo a to jsem akorát seděla v kanclu. Musíš počkat a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32482
3.8.21 09:53

Je mi líto, ale tak to je. V začátcích je těhotenství hodně nejisté. A bez potvrzení od lékaře nemáš jak dokázat, že opravdu jsi těhotná. To se ti klidně mohlo stát něco doma při úklidu. Nebo kdy bys od početí ležela v posteli :nevim:
Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
3.8.21 10:01

To tahání břemen by na to v téhle fázi mít
vliv nemělo (samozřejmě nevím, kolik si toho tahala, a hlavně jak jsi to tahala - hodně lidí má totálně ochablé zádové a core svaly, a zbytečně přepínají nevhodné svalové skupiny, takže třeba nějaká žilka tam teoreticky prasknout může, což by ale taky nemělo mít fatální následky). Ale samo o sobě by to vadit nemělo, to i kolikrát když člověk čte nějaké zastaralé babské rady na potrat spočívající ve drsné fyzické aktivitě, tak tam je jasně prokázáno, že to prostě nefungovalo. Takže není třeba nic nikomu vyčítat (a už vůbec ne sobě), v téhle rané fázi to je prostě 50:50. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
3.8.21 10:18

V této fázi tahání těžkých věci zas tak fatální následky snad mít nemůže… Já jsem nevěděla, že jsem těhu a okolo toho 5-6tt jsme na chatě tahali padesáti až stokilove pytle s dřevem :nevim: A mám zdravá dvojčata. Prostě co se má stát, tak se stane a nijak to neovlivníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10942
3.8.21 10:30

Začátek je buď a nebo. Takto brzo nemá tahání těžkých věcí vliv, navíc pokud jsi na to z práce zvykla. To se ti mohlo stát kdekoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24560
3.8.21 10:41

Ten zacatek neovlivníš, nejspíš bys krvacela i bez zátěže, v téhle fázi nemá tahání těžkých věci vliv. Já krvácela u syna, i když sem ležela doma s nohama nahoru a naopak u druhého tahala v práci nemohoucí lidi a nic. V tomhle týdnu je to buď a nebo a i bez krvácení je šance na udržení 50:50, ale tmavá krev je spíš nějaký prasklý hematom, to ještě nemusí být úplně konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2151
3.8.21 10:44

Takhle na začátku to nemusely ovlivnit ani ty krabice, pokud je tam něco špatně tak to nedopadne a bylo by to tak i kdybys doma ležela s nohama nahoře od úplnýho začátku, pokud je vše v pořádku, zvládnete to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8838
3.8.21 10:55

Nadřízení jsou ludry? Sorry, ale oni na nějaké tvé upozornění nemusí brát ohled. Máš na to papír? Nemáš! To by pak každá mohla říct, že něco dělat nebude, protože je těhotná. A ani být nemusí.
A navíc každé těhotenství je 50:50. V 6tt nějaké krabice na plod fakt nemají vliv …
Takže buď to prostě dopadne, nebo nedopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 11:09

Zakladatelka

@Šmoulice jo jsou. Protoze tam pracuji vic jak 6 let a mam jedno dite 3 letou holcicku a kdyz jsem ji cekala tak jsem manazerovi oznamila ze jsem tehotna a pochopil a byl jiny nez ted. Proto to rikam proto to nechapu. Predtim to slo a ted ne?! Proc bych lhala kdyz jsem tehotna znovu a zna me tolik let?

• Citovat
  • Nahlásit
321
3.8.21 11:18

Ať tě trošku povzbudim. Taky jsem v 6tt krvácela a měla u mimca hematom. Vše dopadlo dobře a máme krásnou holčičku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 11:35

Ja mam taky fyzicky narocnou praci, ale daleko vic nez ty. Jsem po umelem oplodneni a hned druhy den po vlozeni jsme mohla jit do prace, tak jsem zavolala svoji prakticky doktorce, vysvetlila jsem ji situaci a ona mi hned vypsala neschopenku, protoze v moji praci by me taky bez papiru nepreradili a na prvni kontrolu jdu zitra, takze presne 6 tydnu od vkladu. Do prace se vratim az budu mit vysetreni za sebou a budu vedet, ze je vse v poradku.

• Citovat
  • Nahlásit
16
3.8.21 11:36

Taky pro povzbuzeni - v 6tt jsem 1 den krvacela, ze zacatku to byla dokonce jasna cervena krev, pak tmava. V ten samy den na gynekologii potvrdili, ze to byl hematom, dostala jsem klidovy rezim a ted jsem v 18tt bez potizi (klop klop klop).
Kazdopadne sef teda mohl brat ohled… Dobre, ze jsi vzala neschopenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 12:19

Zakladatelka

Holky a chci se zeptat muzu chodit po byte či vařit a tak? mam malou 3letou holcicku takze moc se extra lezet neda :lol: a je dobre ze ta krev ze me porad tece? dekuji moc za odpovedi

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat