Krvácení v začátku těhotenství?

Anonymní
28.10.20 17:32

Krvácení v začátku tehu?

Cusky, vycházeli mi duchové zatím ale jsem tak tři dny 4 před menstruaci, no a spinim slabé a krvacim úplně slabé jen intimka, ne cely den a ted slabsk povahy nectete :D mám cipek nahoře tvrdý a je to tam úplně takové semkle a měkké nicméně mě zajima zda nemáte zkušenost, ze je to normální nebo se to neudrží? Břicho mě vůbec nebolí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17510
28.10.20 17:45

To ti nikdo neřekne. Je to buď a nebo. Bez ohledu na popis čípku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6864
28.10.20 17:57

Pockej do MS a uvidis. Stejne s tim nic nenadelas. Tehotna byt muzes, ale muze to s MS odejit, stava se to casto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 18:09

Chtěla jsem spis jestli se neozve paní/slečna, která řekne ze má tu zkušenost ze trosku splnila nebo malinko krvacela a bylo to ok :lol: :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
17510
28.10.20 18:12
@Anonymní píše:
Chtěla jsem spis jestli se neozve paní/slečna, která řekne ze má tu zkušenost ze trosku splnila nebo malinko krvacela a bylo to ok :lol: :mrgreen: :jazyk:

To se ti tady ozve spousta, a pak spousta, že došla MS nebo to odešlo později. Nic z toho pro tebe nevyplývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
28.10.20 22:47

Já normálně slabě krvacela a myslela si, že je to MS, po vysazení prášku mi to prostě haprovalo. Nicméně pro jistotu jsem si po téhle slabší MS udelala test, jestli si můžu dát večer vinčo. A nemohla, dalsich x měsíců :pankac: :kytka:

Ale jak píše P4ja, každej to má nějak, jinak :nevim: ale přeji, aby to vyšlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
1.11.20 06:07

Začala jsem špinit, slabounce krvácet brzy po pozitivním testu…a přestala až po šestinedělí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 20:45

Prosím o radu.

Dobrý den, dneska jsem tu nová a úplně nevím jak to tu funguje :think: založit diskuzi se mi nepodařilo :roll: tak snad si to tu někdo přečte. :lol: poslední normální menstruaci jsem měla v září. Na začátku října, jsem očekávala menstruaci (nějak jsem ji neřešila předtím, půl roku předtím mi kolegyně stáhla do telefonu aplikaci, protože se snažila tak chtěla porovnat přiznaky před menstruací :lol: tak jsem zjistila že mám pravidelný cyklus 30-31 dní) když přes týden nic tak jsem si udělala mama test. Slabounká čárka. (Duch) :roll: po testování den na to krvácení tmavé krve ( ne normální) 5 dní. Žádné bolesti nic. Přešla jsem to, je to tak přirozené a má to tak být když se to neuchytí :think: kolegyni se to podařilo :potlesk: a chtěla ukázat příteli negativní test (že mu pošle fotku pro rýpali), s tím že musí s ním aby po roce snažení podstoupili vyšetření na prohlídce jim ukázala že tluče srdíčko. :palec: :srdce: mě to nějak nenapadlo, a řekla jsem že ji ten test tedy udělám. A najednou mi vyšla druhá vyráznější. :nevim: řekla mi že to je to možný že se to stále ukazuje a dala mi digitalní test na týdny ukázalo se mi plusko a 2-3 :think: tak by mě zajímalo kdy po tom co to šlo ven se to přestane ukazovat :nevim: a jestli mám spěchat na ambulanci jestli mi něco není (gyn. Má 2 týdny zavřeno :roll: ) nemám žádné přiznaky nemoci a nic mě netrápí. S manželem se nechráníme, nevím ovulaci a další věci co ví znažilky. Nějak se o to moc nezajímám. Chtěli by jsme jedno do mých 30ti (teď 25) Děkuji :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1691
9.11.20 21:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, dneska jsem tu nová a úplně nevím jak to tu funguje :think: založit diskuzi se mi nepodařilo :roll: tak snad si to tu někdo přečte. :lol: poslední normální menstruaci jsem měla v září. Na začátku října, jsem očekávala menstruaci (nějak jsem ji neřešila předtím, půl roku předtím mi kolegyně stáhla do telefonu aplikaci, protože se snažila tak chtěla porovnat přiznaky před menstruací :lol: tak jsem zjistila že mám pravidelný cyklus 30-31 dní) když přes týden nic tak jsem si udělala mama test. Slabounká čárka. (Duch) :roll: po testování den na to krvácení tmavé krve ( ne normální) 5 dní. Žádné bolesti nic. Přešla jsem to, je to tak přirozené a má to tak být když se to neuchytí :think: kolegyni se to podařilo :potlesk: a chtěla ukázat příteli negativní test (že mu pošle fotku pro rýpali), s tím že musí s ním aby po roce snažení podstoupili vyšetření na prohlídce jim ukázala že tluče srdíčko. :palec: :srdce: mě to nějak nenapadlo, a řekla jsem že ji ten test tedy udělám. A najednou mi vyšla druhá vyráznější. :nevim: řekla mi že to je to možný že se to stále ukazuje a dala mi digitalní test na týdny ukázalo se mi plusko a 2-3 :think: tak by mě zajímalo kdy po tom co to šlo ven se to přestane ukazovat :nevim: a jestli mám spěchat na ambulanci jestli mi něco není (gyn. Má 2 týdny zavřeno :roll: ) nemám žádné přiznaky nemoci a nic mě netrápí. S manželem se nechráníme, nevím ovulaci a další věci co ví znažilky. Nějak se o to moc nezajímám. Chtěli by jsme jedno do mých 30ti (teď 25) Děkuji :oops:
Řekla bych, že na začátku října odešlo neprosperující těhotenství s tím krvácením, pak ti normálně naskočil cyklus i s ovulací a otěhotněla jsi znovu. Objednej se k dr., až tam budou, že máš pozitivní test.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.11.20 21:45
@stín katedrál píše: Řekla bych, že na začátku října odešlo neprosperující těhotenství s tím krvácením, pak ti normálně naskočil cyklus i s ovulací a otěhotněla jsi znovu. Objednej se k dr., až tam budou, že máš pozitivní test.

Děkuji :) určitě se objednám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama