Krvácení ve 31. týdnu - zkušenosti a kdy jet do nemocnice?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
52
5.1.22 13:28

Krvácení ve 31. týdnu - zkušenosti a kdy jet do nemocnice?

Dobrý den,

Jsem ve 31. týdnu těhotenství a dopoledne se mi stalo, že jsem zakrvácela, bylo to po sexu, ale nevím, zda to nebyla jen náhoda a má to s tím souvislost, nebylo to úplně málo a myslím, že to byla jasně červená krev, strašně mě to vyděsilo, ale ihned to přestalo.

Nemám žádné jiné komplikace, nic mi není, nic nebolí, znovu už se krvácení neopakovalo a pohyby cítím, jako jindy.

Když jsem po tom, co se to stalo, volala sestře, rozumnela jsem jí, že se mám zastavit v ordinaci hned zítra ráno. Poté mi ale volala, kde mě mají a že prý říkala, že jsem těhotná a mám přijít hned, dovyptala se a řekla, že tedy ráno a potvrdila kontrolu na zítřek 7:30. Takže jsem ji při prvním telefonátu špatně rozumnela a teď jsme domluvené na ráno.

Jsem z toho ale pořád na rozpacích a nejde myslet na nic jiného. Na internetu se toho dočtu hodně, ale nenašla jsem nikoho, komu by se stalo konkrétně to stejné, co se stalo mě. Pouze jedno zakrvácení, jen ze mě vytekla krev, když jsem se sprchovala a poté už nic a nic jiného se neděje - tak nevim, říkám si, že kdyby to bylo něco vážného, přece jen by to neprobíhalo takhle, nebo by byly třeba nějaké bolesti. Nevím, zda raději nejet do nemocnice/porodnice?
Stalo se tohle někomu?

Moc děkuji za každou zpětnou vazbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52
5.1.22 13:30

Jen jsem ještě zapomněla dodat, že zrovna včera jsem byla na prohlídce, jak vaginálně, kontrola čípku apod., tak i přes UTZ. Čípek i placenta je prý v pořádku. Kdybych bývalá včera nebyla na té kontrole a neslyšela, že je vše, jak má být, určitě bych k lékaři jela hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
5.1.22 13:32

Taky jsem krvacela po sexu, pokud už nekrvacis, tak to bylo tím, dejte si pauzu chvíli. :kytka: Zítra te zkontroluji. Ale pokud citis pohyby a tak, tak bych do zítra pockala. Nebo to mohlo spustit i to vaginální vyšetření. Cele je to tam více prokrvene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3133
5.1.22 13:34

Mne se to stalo, v 30tt jsem večer a v noci lehce krvacela, ráno hned jela k doktorce, ta mě hned poslala do nemocnice, tam se zjistilo, že mi nic není, asi prý praskla nějaká cevka, dostala jsem nařízení klidový režim a jela zpátky domů. Dopoledne plný nervů, složité shánění hlídání narychlo a vlastně zbytečně. Ale to samozřejmě nikdo nemohl vědět, klidně to nějaký problém být mohl, určitě je vhodné doktora navštívit. Pokud ti vůbec nic není, pohyby cítíš a dal nekrvacis, tak to do rána počká. Kdyby se cokoliv změnilo, jela bych klidně na pohotovost, ale nepředpokládám, že by to bylo potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.1.22 13:35

@Petrussee Děkuji moc za reakci. :srdce: Já si právě říkám, že to snad nemůže být nic vážného, ale mohla by to být jen shoda náhod… Nikdy bych si to neodpustila, kdyby se teď mělo něco stát :(
A můžu se prosím zeptat, jestli byl nějaký konkrétní důvod krvácení, měli jste poté sex zakázaný? Nebo to bylo jen zvýšeným prokrvením v těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.1.22 13:35

@Midaku Děkuji moc za uklidnění :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
5.1.22 13:37

@kamissek Řekl akorát ať si dáme týden pauzu, jinak zakázány nebyl. ;) Je to tam proste více prokrvene, takže muže prasknout i nějaká cevka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
864
5.1.22 13:48

Pokud uz nekrvacis, vydrz v klidu do rana, urcite je vse v poradku, rano se ujistis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
5.1.22 13:59

@kamissek pokud to bylo po kontrole a sexu navic jednorazove, tak bych se nebala. Samosebou lepsi kdyz te zkontroluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2347
5.1.22 14:02

Ja takhle docela krvacela po kontrole v poradne a jela jsem na pohotovost, protoze ze mne valilo hrozne krve a bylo vse ok - pokud jiz nekrvacis, pripisovala bych to tomu sexu a pockala do zitra. Parkrat jsem jeste krvacela v rozmezi 34-40t a vzdy to bylo po sexu/vysetreni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.1.22 14:06

Děkuji mockrát. Také mě po pár hodinách napadla právě ta kontrola, navíc poprvé vyšetřoval čípek i pohmatem a bylo to docela dost nepříjemné, ale nejdříve nešlo takto normálně uvažovat. Děkuji ještě jednou všem. Snad bude vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5100
5.1.22 14:11

@kamissek hele ja silela a bulela u mikroskopickeho spineni v 10tt (byla jsem po trech potratech), takze ja naprosto chapu prvni paniku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.1.22 14:15

@hospodki To jsi moc hodná :hug: No já vyděsila i partnera a nikomu jinému o tom samozřejmě říkat nechci, takže jsem moc neměla čím se uklidnit… Vyděsilo mě to nejdříve opravdu hodně, protože toho bylo docela dost a všude se dočtu, že jak je jasná čerstvá krev, hned jet 8o No myslela jsem, že z toho ještě k tomu omdlím :zed: Nějak jsem se dala dohromady a potom mi volala ta sestřička, kde teda jsem, tak mě to znovu rozhodilo… :? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
5.1.22 14:39

Já také zakrvácela po sexu, ne nijak hodně, jen na utření. Zajímavé je, že za celé těhotenství jen jednou a to ve 35tt.
Asi je to po tom 30tt tam hodně prokrvené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
6.1.22 10:03

Ahoj, tak jen hlásím, že to byla opravdu jen nějaká cévka a všechno je v pořádku, kdyby tuhle diskuzi objevil někdo se stejným problémem :hug: Mám velkou radost. :srdce: Přišla jsem si trochu jako blázen, pan doktor si nevšiml vůbec ničeho :lol: :lol: :lol: Tak jen nechápu takové krve z nějaké cévky :oops: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat