Krvácení z nosu - může začínat porod?

Anonymní
30.7.11 01:13

krvácení z nosu - může začínat porod?

Ahoj, nezlobte se, že zakládám nové téma…krev mi z nosu nikdy neteče…ráno mi dost valila z pravé dírky, docela tmavě červená…pak to začalo zase kolem sedmé a teď znovu, když jsem byla ve sprše…mám 8 dní do termínu…asi před půl hodinou mě u televize vzbudily docela silné bolesti dole v podbříšku, šla jsem do té sprchy, přešlo to, ale začala téct krev, ale teď tu sedím a tvrdne břicho…tak já nevím holky, děje se něco nebo ne? Hlavně co ta krev,trochu se bojím, zda to je v pořádku, máte někdo zkušenost? Jinak teď jak mi to teklo po třetí, tak jsem měla krev i v puse, snad to je tím, že to nějak zadem proteklo? Jsem taková vyděšena :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26100
30.7.11 02:10

zkus zavolat do porodnice a radši se zeptat,za to nic nedáš… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5604
30.7.11 08:30

Mi taky tekla krev z nosu a to 4 měsíce měla jsem to každé těhotenství,praskají mi cevky v nose.Ale jestli ti to teče teď před porodem a tak moc tak buď by se stavila na gyndu a nebo volala tu nemocnici,ale určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1209
30.7.11 09:05

Ahoj, mě taky v těhu často tekla krev z nosu. Ptala jsem se na to doktorky a říkala, že je to normální, pokud to přejde během 10 minut. Spíš sleduj to tvrdnutí bříška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat